KAHVALTININ ADRESİ KUZUNE

Cumhuriyet Halk Partisi eski ilçe başkanlarından Turan Güler’in oğlu, kızı ve gelini Esentepe’de bulunan Kuzine Kafe isimli işletmelerini bugün hizmete soktular.

Koçar köyünde bulunan alabalık tesisleri, 18 Temmuz sel afetinde yok olunca kolları sıvayan genç girişimciler, Esentepe’de deniz manzaralı ve oldukça modern bir işletme açtılar. 

Saat 14.00’te düzenlenen açılış törenine Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve başkan yardımcıları katılırken, CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru ve yönetiminden arkadaşları da açılışta hazır bulundular.

İlçenin farklı siyasi parti ilçe başkan ve yöneticilerinin de hazır bulunduğu açılış töreni, okunan duaların ardından kurdele kesimiyle gerçekleşti. 

Açılışın ardından konuklar kendilerine sunulan ikramlar eşliğinde mekanın ve müthiş manzarasının eşliğinde sohbetler ettiler.

Belediye Başkanı Okan Yanmaz, açılış sonrası yaptığı açıklamada, genç girişimcilere hayırlı olsun temennisinde bulunurken, aile firması olarak işletilen Kuzine Kafe’nin işletmecilerinden Özgür Güler ise davetlerine icabet eden herkese teşekkür etti.


Editör : http://duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=5242
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi