Kaynaşlı Marka Şehir olacak

*Kaynaşlı Belediye Başkanı Şahin:“Kaynaşlı Marka Şehir olacak”
*HasgürİnşaatYönetim Kurulu BaşkanıHayri Hasçevik:“İstanbul’dan geldik umutluyuz, inşaatımız bir yılda bitecek.”
Kaynaşlı’daHasgür İnşaat tarafından temeli atılarak çalışmalara başlanan HAS YAŞAM SİTESİtemel atma töreninde Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin ve Hasgür İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Hasçevik’te hazır bulundu.

Kaynaşlı’da 3 Mayıs 2019 Cuma günü Hasgür İnşaat’a ait sitenin temeli törenle ve dualar eşliğinde atıldı.

“Kaynaşlımız Marka Bir Şehir Olsun İstiyoruz”
Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin katıldığı temel atma töreninde yaptığı konuşmada bu sitenin Kaynaşlı’ya ayrı bir güzellik katacağını belirterek  hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Şahin: “İnşallah Kaynaşlımız bu yıl çok güzel değişimlere sahne olacak, birçok temelleri biz bu sene atmak istiyoruz. 155 daire 11 dükkân Kaynaşlı’mıza çok büyük katkı sağlayacaktır, biz Kaynaşlı Belediyesi olarak Hasgür İnşaata başından beri tam destek veriyoruz. Kaynaşlı’ya yatırım yapmak isteyen kim olursa olsun Kaynaşlı Belediyesi’nin kapıları sonuna kadar açık olacak, biz belediye olarak her türlü desteği vereceğiz. Kaynaşlımızmarka bir şehir olsun istiyoruz” dedi.

“Sitemiz 1 Seneye Bitecek”
Hasgür İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Hasçevik’tebu yapının Kaynaşlıyaneler kazandıracağını zaman geçtikçe halkımızın çok daha iyi anlayacağını dile getirerek Has Yaşam Sitesi ile ilgili şu bilgileri de paylaştı: “Kaynaşlı’dabu bizim ilk projemiz İstanbul’dan buraya nasip oldu geldik. Burası bir başlangıç olarak ilk başlangıç 54 daire 11 dükkân 1. Aşama;  sonra 2. ve 3. aşamalar var. 2. aşama 45 daire 3. aşama 56 daire toplam 155 daire 11 dükkan olacak. 1 seneye bitecek inşallah.”

Editör : http://duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=5080
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi