Koray Aydın, Düzce’de Eski Dostlarını Unutmadı

İyi Parti Genel Başkan Yard. Koray Aydın, Eski Mhp’li Cemalettin YILDIZ’LA Uzun Sohbet Etti
İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük’e destek çıkmak için geldiği Düzce’de çeşitli temaslarda bulunan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı (dönemin MHP’li Bayındırlık Bakanı) Koray Aydın,  MHP çatısı altında birlikte siyaset yaptıkları 1999’da MHP İl Başkanlığı yapmış, daha sonra Milletvekili Adayı olan eski MHP’li Cemalettin Yıldız başta olmak üzere şu anda İYİ Partide siyaset yapan  eski MHP’li  dostlarını ziyaret ederek hal ve hatırlarını sordu.
MHP’nin eski Milletvekili Adaylarından, Düzce’nin ilinin ilk MHP İl Başkanı Cemalettin Yıldız’la da bir süre görüşen İYİ Parti Genel başkan Yardımcısı Koray Aydın “Eski Düzceli candan dost ve arkadaşlarımızı bir arada görmekten duyduğum mutluluğu anlatamam. Özellikle Düzceli bir hemşehriniz olarak Düzce’de olmaktan da büyük mutluluk duydum. Düzce bana uzak olan bir yer değil. Deprem sonrası da çok gelip gittiğim bir yer. Göremediğim diğer dost ve arkadaşlarıma da selam ediyorum” dedi.
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray AYDIN daha sonra İYİ Parti-CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer KÜÇÜK’le birlikte esnafı ziyaret ederek seçim çalışmalarında destek verdi.

 

Editör : http://duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=5054
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi