Mhp Başkan Adayı Yanmaz’dan “Gözyaşı Seli”

*MHP AkçakocaBeld. Başk. Adayı Yanmaz,
*Yanmaz’ın sunumu zaman zaman “Bu Sefer Okan” sloganlarıyla kesildi.
 MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Mehmet Okan Yanmaz, proje tanıtım toplantısında eski belediye başkanı babası merhum Hüseyin Yanmaz’ınsinevizyona yansıyan görüntülerinin yayımlanması üzerine gözyaşlarına hakim olamayarak hüngür hüngür ağladı.Başkan AdayıYanmaz’ı küçük kızı babasına sarılarak teskin etti. MHP’nin Akçakoca Belediye Başkan Adayı Yanmaz, daha sonra sahnede projelerini anlattı.
Eşi ve kızıyla sahneye çıkarak halkı selamlayan MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, sık sık duygusal anlar yaşadı. Yanmaz, Akçakoca'nın eski belediye başkanlarından olan rahmetli babası Hüseyin Yanmaz’ın hizmetlerinin anlatıldığı görüntülerin perdeye yansıtılması esnasında hem ağladı hem ağlattı..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akçakoca Belediye Başkan Adayı Mehmet Okan Yanmaz'ın proje tanıtım toplantısı, yoğun katılımla gerçekleştirildi. Toplantıya MHP MYK Üyesi Bahadır Alperen, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Başkanı İlhami Caboğlu, il ve ilçe yöneticileri, ve kadınlı erkekli çok sayıda vatandaş katıldı.

Editör : http://duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=5053
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi