Aydın,ın Acılı Günü

AK Parti Düzce İl Genel Meclis (İGM)Üyesi Cahit Aydın'ın önceki gün vefat eden annesi 78 yaşındaki annesi Dilber Aydın(10. Mart.2019) Pazar günü son yolculuğuna uğurlandı.
Düzce Merkeze bağlı Büyük Açma Köyü’nden Muhittin Aydın’ın eşi, Ceyhan, Hasan, Hüseyin, Şaban, Mustafa, Şamil Aydın ve Ak Parti İGM Üyesi Cahit Aydın’ın anneleri Dilber Aydınvefatı, tüm aileyi, yakınları ve sevenlerini derinden üzdü. Acı haber üzerine aynı zamanda İnönü Parkı işletmecisi olan Cahit Aydın'ın merkeze bağlı Büyükaçma Köyü'ndeki evi, dünden bu yana taziye ziyaretleriyle dolup taştı.

Aydın Ailesi’ni bu acı gününde, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, önceki dönem  DüzceMilletvekili Fevai Arslan, çok sayıda daire müdürü, muhtarlar, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları ile iş dünyasından ve sivil toplum kuruluşlarından çok sayıda Düzceli Aydın ailesini bu acı gününde yalnız bırakmadı.
Yalova Müftüsü Turgut Açari’nin merhumenin evinin önünde getirttiği taziye duası ve getirilen “helalliğin” ardından merhume Büyük Açma Köyü’nde aile kabristanında defnedildi.
Objektif ailesi olarak Merhumeye Cenab-ı Allah’tan rahmet; Aydın ailesi başta olmak üzere yakınlarına başsağlığı ve sabırlar niyaz ediyoruz.

Editör : http://duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=5052
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi