41 Kere Maşallah..!

“Düzce Kültür Anadolu Lisesi”  Türkiye İkincisi…

“Düzce Kültür Anadolu Lisesi” Okul Sporları Genç kızlar A kategorisinde 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı A kategorisinde 2015 yılından bu yana el de ettiği başarı grafiğini bu yıl da sürdürdü. Samsun’da yapılanBasketbol Genç Kızlar Türkiye Yarı Final Müsabakalarında şampiyonluğu kıl payı kaçırarak Türkiye ikincisi olma başarısı elde eden Düzce Kültür Anadolu Lisesi kız basketbol takımı sporcuları okulda Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve Kültür Okulları kurucusu Hasan Aktürk tarafından tebrik edildi.
Kız Basketbol takımının sponsorlarından Düzce Belediyesi adına Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, üç yıldır  Anadolu’dan gelip Türkiye ikincisi olma başarısı elde eden Düzce Kültür Anadolu Lisesi Kız Basketbol takımını tebrik ederek “okul yönetiminden öğrendiğime göre öğrencilerimiz derslerinde de gayet başarılılar. Katıldıkları şampiyonada elde ettikleri başarılarla her iki başarıyı birleştirmiş oldular tebrik ediyorum” dedi:
DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI AY TEŞEKKÜR ETTİ..
Düzce Kültür Okulları Kurucusu Hasan Aktürk’te Türkiye finallerine kadar uzanan hikayeyi özetleyerek 2015-2016  sezonunda  kazanılan Türkiye Şampiyonluğu ile başladığını belirterek : “On üç (13) öğrencimize yüzde yüz burs sağladık. 4 yıldır okulumuzda eğitim ve öğretim faaliyetlerini de sürdürmektedirler. Başarılı öğrencilerimiz aynı zamanda derslerinde de gayet büyük bir başarı elde etmektedirler. Bu sporda elde edilen başarının eğitim ve öğretimle desteklendiği anlamı taşıyor” dedi.
DÜZCE KÜLTÜR KURUCUSU  AKTÜRK, ÖĞRENCİLERİYLE MUTLU  
2018-2019 Okul Sporları Genç Kızlar Türkiye ikincisi Düzce Kültür Okulları genç kızlar basketbol takımı daha sonra Düzce Valisi Zülkif Dağlı tarafından makamda ağırlandı.

Editör : http://duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=5049
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi