MHP DÜZCE BELD. BAŞK. ADAYI BIYIK GAZETECİLER’LE

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Düzce’de görev yapan basın emekçileriyle bir araya geldi. Gazetecilerle kahvaltıda buluşan Bıyık,  
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık basın mensuplarıyla kahvaltı programında buluştu. 
31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde çalışmalarına yoğun tempo ile devam eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Kusursuz Kafe’de organize edilen kahvaltı programında bir araya geldiği basın mensuplarıyla sohbet ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.      
Bıyık yaptığı konuşmada, “ Basın mensubu arkadaşlarımı ben ailem olarak görüyorum. Sizler bizlerin sesi olmanız ve halkın haber alma özgürlüğü açısından büyük önem arz ediyorsunuz. Aday Adaylığı ve adaylık sürecinde şahsıma çıkmış olduğum yolda vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ederim. Bu uyumlu çalışmaların devam etmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu. Erdoğan Bıyık konuşmasının ardından basın mensuplarını temsilen Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan’a taşınabilir hard disk hediye etti. Tayhan yaptığı açıklamada, “Basın mensuplarının çalışmalarını kolaylaştıracak bir hediye seçtiğinizden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
MİLLETVEKİLİ YILMAZ’LA CANLI BAĞLANTI
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz telefondan görüntülü video araması ile programda bulunan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Editör : http://duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=4980
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi