DÜZCE VEKİLLERİ YETKİYİ ALDI

2’Sİ AKPARTİ’Lİ, BİRİ MHP’Lİ 3 DÜZCE MİLLETVEKİLİ MAZBATASINI ALDI.
24 Haziran yapılan Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili seçimlerinin ardından Düzce’den AK Parti Milletvekili seçilen Fahri Çakır ve Ayşe Keşir ile MHP Milletvekili Ümit Yılmaz törenle mazbatasını aldı. Vekiller yaptıkları konuşmalarda Düzcelilere teşekkür ettiler…

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili seçimlerinin ardından Yüksek Seçim Kurulu’nun açıkladığı kesin seçim sonuçları sonrasında Düzce’den milletvekili seçilen AK Parti Milletvekili Fahri Çakır ve Ayşe Keşir ile MHP Milletvekili Ümit Yılmaz düzenlenen törenle mazbatalarını aldılar.
Mazbata törenine vekillerin yanı sıra Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve her iki parti yöneticileri ve partililer katıldı.
Ak Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır’ın mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Ağır Ceza Reisi Ferhan Acar verdi.
FAHRİ ÇAKIR / AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ
Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in mazbatasını da İl Seçim Kurulu Üyesi Hakim Zafer Kaya verdi:
Ak Parti Düzce Milletvekili Çakır susmayı tercih ederken diğer milletvekili Ayşe Keşir yaptığı konuşmada 40 gün yoğun tempolu bir süreç geçirdiklerini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti:
“Basın mensupları, adli mensuplarımız, teşkilatlarımız. Düzce halkımız, hemşerilerimiz ve seçmenlerimiz başta olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi:


MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’da mazbatasını Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Halil Okan Şimşek’ten aldı
Mazbata için kürsüye çağrılan Milletvekili Ümit Yılmaz büyük alkış altında aldığı mazbatasının ardından yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajı verdi .
“Düzce halkına, öncelikle bize oy veren vermeyen ama demokratik hakkını kullanmak için sandığa giden yüzde 87’ye yakın Düzce halkına huzurlarınızda teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine başlayan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Cumhurbaşkanı R.T. Erdoğan’a yüzde 77’ye yakın destek veren Düzce halkına teşekkür etmeyi ihmal etmedi:Törenin bundan sonraki bölümü tebriklerle tamamlandı. Program her iki partililerin Adliye önünde birlikte fotoğraf çekimi ile son buldu.

       

        Haber : Yavuz ÇAKAR (Objektif Ajans)


Editör : http://duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=4587
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi