YENİ TURİZM MÜDÜRÜ GÖREVE BAŞLADI

Düzce’ye yeni atanan Kültür ve Turizm Müdürü’ne başarılar dileyen Düzce Turizm Tanıtım Derneği Başkanı Yusuf Taşhan, yeni müdüre bir çanta dolusu dosya sundu. .
Düzce’ye yeni atanan Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan görevine başladı. Özcan Budak’ın valilik bünyesinde görevlendirilmesiyle birlikte yerine vekaleten atanan İsparta Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Resul Taştan’a “hayırlı olsun ziyaretleri” sürüyor.Düzce’nin yeni Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan’a yönetim kurulu üyeleriyle birlikte “ hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Düzce Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Yusuf Taşhan, yeni müdür Taştan’a başarılar dileyerek başladığı konuşmasının ardından makama getirdiği bir çanta dolusu evrakı teslim ederek “ işte Düzce’nin 15 yıllık turizm raporu. Buyurun bakın okuyun anlarsınız. Fazla söze hacet yok işte Düzce’nin Turizm icraatı bu çantada saklı” diyerek dosyalarla dolu çantayı teslim etti:
Düzce Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan’da yaptığı kısa değerlendirmede, dosyayı aldığını ve inceleyeceğini belirterek “Düzce’yi daha iyi tanımaya çalışacağım. Yol açıcı ve yön açıcı olacağım. Herşeyi birlikte yapacağız” dedi.

                       Haber : Yavuz ÇAKAR        (Objektif Ajans)
 

Editör : http://duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=4582
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi