Bugün 09 Temmuz 2020 Perşembe
Milletvekili Akçakoca’da..!
04.11.2019MURAT ŞAMİL - info@duzceobjektif.comYazi Arşivi

Bizim gazete Objektif ilginç bir gazete…!Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Erol Tayhan köşesinde “MİLLETVEKİLLERİ NEREDE?” diye sordu köşesinde…Gazetenin internet sitesinde (www.duzceobjektif.com) hemen Pazar günü sıcak bir haber haberlere yansıdı: Milletvekili Keşir Akçakoca’da. Aynı haberi (www.yeniakcakoca haber.com) da da gördüm.

Gazetecilik bu. Haber takibi…“Gazete yazıyla da olsa, haberle de olsa” bir konuyu gündemine almışsa, ekip o başlığın takipçisi olacaktır.Demek ki Akçakoca ekibi de hızlı.

Ama bir diğer tespitimde Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’le ilgili. O da gazeteyi iyi takip ediyormuş ki. Erol Tayhan :”Milletvekilleri Nerede” dediği gibi ona bir misilleme ve bir cevap mahiyetinde bir karşılık vererek : “Ben buradayım. Bak bugün Akçakoca’dayım” dedi.

Sayın Keşir’i kim yönlendirdi onu bilemem. Ama yanında kim vardı: Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu. Particilik bu, siyaset bu. Böyle yapılmalı siyaset. Bir organizasyondur politika.

Milletvekili başka tarafta, İlçe Başkanı başka havada…Olmaz. O zaman başınıza gelenler gelir. Orda kaybedersiniz. Burada kaybedersiniz. Sonunda kaçacak bir köşe ararsınız!

“ESVET SARIOĞLU”DA TAKİPTE…

Bu sonuç onu gösteriyor. Demek ki Ak Parti Akçakoca İlçe başkanı Esvet Sarıoğlu’da işi takip ediyor.

Takip etmesi gerekiyordu takip etti. Sayın Keşir’de atılan başlığa inat adeta “Ben buradayım sayın Tayhan” demek istedi. Köşe yazısında geçen konu “Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun bir toplantısını takip etmemek” ile ilgiliydi ama olsun. “Bu ziyarette bu gibi ziyaretlerde” bir açığı kapatmakla ilgilidir böyle düşünüyorum. Böyle düşünmek istiyorum.

Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.