Bugün 13 Nisan 2021 Salı
Kardesler Web
Sedaş Düzce’de Start Verdi
SEDAŞ DÜZCE’DE ‘START’ VERDİ GENEL MÜDÜR DR. ODYAKMAZ, OXİJEN’E KONUŞTU
 SedaÅ DÜzce’de Start Verdi
Oy : 1-Puan : 5
+ -

SEDAŞ Düzce’de yeni sezon için startı verdi. SEDAŞ’ın yüklenici firması SETA’nın Düzce merkezde bulunan şantiyesinde gerçekleştirilen açılış törenine SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’da hazır bulundu. SEDAŞ İcra Kurulu Başkanı Dr. Odyakmaz Oxijen Tv’nin sorularını cevaplandırdı.

​SEDAŞ İcra Kurulu Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, önce Düzce merkezde bulunan SETA’ya ait şantiyesini gezerek iş makineleri, araç ve teçhizatlar başta olmak üzere çalışanların gösterdiği hassasiyetten ötürü yüklenici firma başta olmak üzere işçilere teşekkür etti.

Yapılan çalışmalar hakkında yüklenici firma SETA Elekrik Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Turan’dan bilgiler alan SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Dr.Necmi Odyatmaz, şantiyede toplanan işçilere hitaben yaptığı kısa konuşmada güvenlik tedbirleri konusunda yüklenici firma SETA başta olmak üzere çalışanlarına gösterilen hassasiyete teşekkür ederek “Önce Allah’a sonra birbirimize lazımız. O yüzden tedbiri elden bırakmayalım. Yeni çalışma sezonunuz hayırlı olsun” dedi. Daha sonra Oxijen Tv’nin sorularını cevaplandıran Sedaş İcra Kurulu Başkanı Dr. Odyakmaz “yeni sezonda tedbiri elden bırakmadan alanda çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” dedi

İcra Kurulu Başkanı Dr. Odyakmaz daha sonra tüm direktörleri ile birlikte SETA Elektrik Yönetim kurul başkanı Selahattin Turan ve şirket bünyesindeki tüm işçilerle birlikte aynı masada ikram edilen öğle yemeğini birlikte yedi.

SEDAŞ adına Düzce’nin “Şebeke yenilenmesi yatırım projeleri” işlerini üstlenen SETA Elektrik İnşaat San. ve Ticaret Ltd. Şti geniş araç parkı ve teçhizatın yer aldığı şantiyede 100 kişiyi aşan çalışanla birlikte SEDAŞ adına Düzce’de şebeke yenilenmesi ve yatırım projelerini yürütüyor.




 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
sedat kefeli 07.03.2021-01:55:49 SEDAŞ'ın müteahhidi SETA'nın yıllardır Düzce'de özverili çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Selahattin Turan'ın çok dikkatli ve fedakar bir iş insanı olduğunu duyuyorum. Kendisiyle tanışmıyorum ama buradan başarılar dilemek için bu mesajı yazıyorum. Düzce'nin ve bölgenin gururusunuz. Allah size yardım etsin. Saygılar sunuyorum.
1

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.