Bugün 13 Nisan 2021 Salı
Kardesler Web
Keskin, Ankara’dan Eli Dolu Geldi
KESKİN, ANKARA’DAN ELİ DOLU GELDİ
 Keskin, Ankara’dan Eli Dolu Geldi
Oy : 0-Puan : 0
+ -
AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli'yi ziyaret ederek, Düzce’ye müjdelerle döndü. Efteni Gölü Islah Projesi, Konuralp pirinç üreticileri için kurutma ve lazer cihazı hibesi, Tarım OSB gibi bir çok konuda Düzce’ye kazanımlarla dönen Keskin, 2021 yılının Düzce için yatırım yılı olacağını belirti.
 
AK Parti Düzce İl Başkanı  Mustafa Keskin, Tarım ve Orman Bakanı  Dr. Bekir Pakdemirli'yi ziyaret etti. Keskin ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Tarım ve Orman  Bakanlığı'nda değerli Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ile bir araya gelerek Düzcemizin tarım, orman, hayvancılık, su işleri ve tarım organize sanayi bölgesi ile Bakanlığımızın ilimize yapacağı yatırımları kapsamlı şekilde ele aldığımız verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantı da Çiftçilerimizi yakından ilgilendiren bir diğer husus, projelerini Kasım ayı gibi gönderdiğimiz toplam 975.000 ₺ ödenek tahsisi yapılan çeltik, patlıcan, sarmalık lahana, bamya, yem bitkileri tohumu ve fındık budama konularında çiftçilerimize gerekli desteğin verilmesi ve %75 bakanlık katkısı olması yönünde onaylanmıştır. Değerli Bakanımıza misafirperverliği için teşekkür ediyorum” dedi.
Keskin, “ Efteni Gölü Islah Projesi başlıyor. Efteni gölünü turizme kazandıracağız. Düzce'mizde yapılmakta olan rafting sporunun Melen üzerinde devamı için Sn. Bakanımızdan sözünü aldık. Tarım Organize Sanayi Bölgesi kurulması için çalışmalar başlatıldı. Düzcemizin markası Konuralp Pirinci üreticileri için çeltikçilerimizin ihtiyacı olan kurutma ve lazer cihazlarının hibe olarak sözünü aldık. Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli'ye Düzcemize verdiği desteklerden dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.