Bugün 13 Nisan 2021 Salı
Kardesler Web
Kin Mi Öfke Mi Yoksa Düşmanlik Mi?
FINDIK OCAKLARI “KATLEDİLDİ” *Kesilen ocakları gören aile büyük şok yaşadı.
 Kin Mi Öfke Mi Yoksa  DÜÅmanlik Mi?
Oy : 2-Puan : 8
+ -
Düzce merkeze bağlı Erdemli Köyü’nde bir fındık bahçesinde bulunan fındık ocakları baltayla kesildi. Yaka Köyü’nden Mustafa Aydın’a ait fındık tarlasında bulunan yaklaşık 35 fındık ocağının kesici bir aletle kesildiğinin duyulması üzerine tarlaya giden Aydın ailesinin fertleri gördükleri manzara karşısında büyük bir “şok” geçirdiler.
Yaka Köyü’nden Mustafa Aydın’a ait Erdemli Köyü’nde bulunan fındık bahçesinin kesici bir aletle bir veya birden fazla kişi tarafından bilinmeyen bir saatte kesilmesinin “kin” veya “husumetten mi” yoksa “düşmanlıktan” mı kaynaklandığı henüz bilinmezliğini koruyor.
Fındık ocaklarını büyük bir titizlikle temizlediklerini belirten Mustafa Aydın’ın oğlu İbrahim Aydın, herhangi bir düşman sahibi olmadıklarını bu yüzden yapılan bu yıkım ve ağaç katliamının yüreklerini yaktığını dile getirerek:”Yapılan tam bir katliamdır. Ağaç katliamıdır, fındık katliamıdır. Kimin veya kimlerin de yaptığını bilmiyoruz. Bu manzara üzücüdür  ve düşündürücüdür. Dileğimiz faillerin yakalanarak bu tür katliam yapanların iyi bir şekilde cezalandırılarak bundan sonra yapılacak katliamların önlenmesinin sağlanmasını diliyoruz.” dedi.
Fındık ocağının kim veya kimler tarafından kesildiğinin araştırılması için Jandarmanın çalışmalara başladığı öğrenildi.   
  
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
kerem yağcı28.02.2021-11:41:57 Türkiye'nin de Düzce'nin de geldiği nokta işte bu. Yazık benim halkım size yazık çok yazık. Kinini ağaçtan alandan her şey beklenir.
ayla tali27.02.2021-22:06:19 Bu memlekette köylü olmak ta zor. Devlet nazarında köyün ve köylünün hiç bir hükmü yok ki.
selami karlı27.02.2021-21:54:07 Bana göre kindir hırsla o ağaçlara baltayla vurmak ne kadar günah insana bakar mısınız ne hale geldik asıl mesele bu.
Sadık TURAN 27.02.2021-20:17:56 Bu katliamı yapanın kinle garazla bu katliamı yapması İnsani olmadığı gibi İslami de olmadığı ortada..!
1

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.