Bugün 26 Şubat 2021 Cuma
Oy’un Büyük İkinci Baskida
‘OY’UN BÜYÜK’ İKİNCİ BASKIDA *Yazar İbrahim Bilgin, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Üyesi
 Oy’un BÜyÜk Ä°kinci Baskida
Oy : 1-Puan : 5
+ -
AK Parti Akçakoca eski İlçe başkanı ve İl Genel Meclisi (İGM) Akçakoca eski üyesi, İbrahim Bilgin, siyasetin kitabını yazarak edebiyat dünyasına adım attı. Siyaseti bıraktıktan sonra fotoğrafçılığa merak saran ve Akçakoca’nın turistik ve tarihi alanlarının karelerini ölümsüzleştiren Bilgin, yeni kitabını anlattı.
 
Siyasetin nasıl yapıldığının anlatıldığı “Oy’un Büyük” kitabı kitapçılarda ve internetten kitap satışı yapan sitelerde satışa çıktı. Başarılı siyasetinin ardından kendisini siyasetten soyutlayan bugünlerde hobilerine ağırlık veren İbrahim Bilgin, çıkan kitabını anlattı. İbrahim Bilgin; şöyle konuştu. “Siyasetin kitabını yazdım. Siyasete ara verdikten sonra içimde böyle bir uhte kalmıştı. Bende bunu hayata geçirmek için çalışmalara başladım. Gittiğim yerlerde aklıma gelen noktaları notlar aldım. Yaptığım istişarelerin notlarını tuttum ve bu kitap ortaya çıktı. Kitabı okuyan dostlarımda bu kitabı ellerinden bırakamadıklarını ve bir solukta okuduklarını belirtiyorlar. Kitabım, büyük kitapçılarda ve internetten kitap satışı yapan önemli sitelerde yerini aldı. İsteyenler kitabı oradan temin edebilirler” dedi.
“İBRAHİM BİLGİN” KİMDİR?    
Siyasetçi kimliğiyle tanıdığımız Yazar İbrahim Bilgin eski bir gazeteci ve yazardır  aslında. Akçakoca’nın ilk günlük gazetesi Yeni Akçakoca Haber Gazetesi’nde yöneticilik ve uzun süre köşe yazarlığı yapmıştır. Düzce Gazeteciler Cemiyeti (DGC) üyesi olan Bilgin, üstelik bir müddet Yönetim kurulu Üyesi olarak da görev yapmıştır.(Objektif ailesi olarak İbrahim Bilgin’i tebrik ediyor; başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.)  
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.