Bugün 26 Şubat 2021 Cuma
Özlü, Regaip Kandilini Kutladi
ÖZLÜ, REGAİP KANDİLİNİ KUTLADI Düzce Belediye Başkanı Rr. Faruk Özlü, regaip kandili ile ilgili mesaj yayımladı
 ÖzlÜ, Regaip Kandilini Kutladi
Oy : 1-Puan : 1
+ -

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Regaip Kandili münasebetiyle mesaj yayınlayarak tüm İslam âleminin kandilini kutladı.

Başkan Özlü, “Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı bu özel gecenin tüm insanlığın yaşadığı salgın hastalıktan bir an önce kurtularak tüm dünyanın sağlıklı günlere kavuşmasına vesile olmasını dilerim” dedi.

Mübarek üç ayların manevi ikliminin ilk esintisi olan Regaib Kandili mesajında Başkan Özlü, şunları kaydetti;

“ Bizi bir kez daha bu ulvi ve kutsi döneme kavuşturan Rabbimize sonsuz hamd-u senalar ediyorum. Regaip demek arzulamak ve istemek demektir. O halde bizler de bu anlamlı geceyi dua ederek geçirelim. Manevi havayı fırsat bilerek toplum olarak birbirimize kenetlenip birlik ve berberliğimizi pekiştirelim. Kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlâki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine gayret gösterelim.

Regaib Kandili hürmetine; başta şehrimiz ve ülkemiz olmak üzere tüm insanlılığın, içinden geçtiği bu salgın hastalık döneminden, sıkıntılarından bir an önce kurtulmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; aziz milletimizin ve bütün İslam âleminin Regaip Kandilini kutluyor, sağlık, birlik, beraberlik, barış ve huzura vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde hain terör örgütleri tarafından Gara’da şehit edilen vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Ruhları şad olsun. Hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmamıştır, kalmayacaktır. Allah böyle alçak vatan hainlerine fırsat vermesin” şeklinde konuştu.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.