Bugün 26 Şubat 2021 Cuma
Kulis’te Konu Lider Düzcespor
KULİS’TE KONU “LİDER DÜZCESPOR” DÜZCE’NİN SPOR YORUMCULARI “AYNI KANATTE” *GAZETECİLER: “DÜZCESPOR DÜZCE’NİN DEĞERİ”
 Kulis’te Konu Lider DÜzcespor
Oy : 0-Puan : 0
+ -
Oxijen TV ekranlarında yayınlanan Nevzat Cingirt ve Erol Tayhan’ın sunduğu “Kulis” programının bu haftaki konusu Düzcespor oldu. Düzce’nin önemli bir değeri olan Düzcespor’un artısı ve eksisi ile konuşulduğu programın konukları Cihat Tutkun, Hasan Kaya, Emrah Tuzcu ve Mustafa Yıldırım oldu.
Oxijen TV ekranlarında  yayınlanan ve Düzce’nin nabzını tutan “KULİS” programının bu haftaki konusu 3.Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren ve lider durumunda bulunan Düzcespor oldu. Nevzat Cingirt ve Erol Tayhan’ın sunduğu programın bu haftaki konukları Cihat Tutkun, Hasan Kaya, Emrah Tuzcu ve Mustafa Yıldırım oldu. Düzcespor Yönetim Kurulunun başlatmış olduğu    “Hatıra Bilet” kampanyası ile birlikte yakalanan başarının konuşulduğu programda spor yorumcuları başlatılan kampanyayı ve Düzcespor’un ligdeki pozisyonunu değerlendirdi.
HASAN KAYA: DÜZCESPOR BU SEZON ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYIDIR
Program konuklarından Hasan Kaya, Düzcespor yönetiminin tüm Düzce’yi Düzcespor çatısı altında toplamayı başardığını belirterek, “Düzcespor’un zirveye oturmasındaki en büyük etkenlerden bir tanesi Yönetim Kurulunun başlatmış olduğu “Hatıra Bilet” kampanyasıdır. Bu kampanya ile Başkan Gökhan Kapoğlu tüm Düzce’yi Düzcespor çatısı altında toplamayı başardı. Bu birliktelik futbolcularda hırs, azim ve isteğe dönüştü ve 4 maçlık bir galibiyet serisi yakalandı. Bu birliktelik Düzcespor’u iddialı rakipleri arasında zirveye taşıdı. Geçen sezon yaşanılan sıkıntıların ardından Düzcespor bu sezon şampiyonluğun en büyük adayıdır” dedi.
MUSTAFA YILDIRIM: BU DESTEK 3 PUANI BERABERİNDE GETİRDİ
Spor yorumcusu Mustafa Yıldırım, Oxijen Medya ailesine Düzcespor için düzenlemiş oldukları bu program için çok teşekkür ediyorum. Basını ilk defa böyle bir araya getirip, Düzcespor için bir program oluşturdunuz. Ben Düzcespor’un içerde ve dışarda tüm maçlarını takip eden biri olarak bugün hakemin maçı biran önce bitirmesini istedim. Çok zor bir galibiyetti ama sonuç olarak 3 puanı hanemize yazdırdık ve lider olduk. Önemli olan galibiyetti biz bunu başardık. Bu galibiyette tabiki de en büyük etkenlerden bir tanesi Düzcespor yönetim kurulunun başlatmış olduğu “Hatıra Bilet” kampanyasıdır. Futbolcular arkalarına aldıkları destek fırtınası ile 3 puanı hanesine yazdırdı” dedi.
CİHAT TUTKUN: DESTEK VE İLGİ, FUTBOLCULARDA BASKIYA DA NEDEN OLUYOR
Program konuğu Cihat Tutkun, kentte oluşan bu birliktelik havasının futbolcularda baskıya da neden olduğunu belirterek, “ Bu program için Kurumum adına Oxijen Medya’ya teşekkür ediyorum. Maça gelecek olursak erken bulduğumuz gol ile 1-0 öne geçtik fakat 2. Golü bulamamamız mücadeleyi zorlaştırdı. Zor fakat güzel bir galibiyet oldu. Bu maç ile birlikte zirveye yerleştik. Başkan Gökhan Kapoğlu’nun ve Yönetim Kurulunun Düzcespor’da göreve başlamasının ardından ilk defa lider olduk. Düzcespor Yönetim Kurulunun başlatmış olduğu kampanya ile futbolcularımız oluşan bu desteği arkasın aldı fakat bu destek ve ilgi, futbolcularda baskıya da neden oluyor. Baskı altında kalan topçularımız endişe ile top oynadı fakat galibiyeti almaya başardılar” dedi.
EMRAH TUZCU : KAMPANYA İLE TÜM DÜZCE TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPLANDI
Oxijen TV’de yayınlanan Düzce’de Spor programının sunucu Emrah Tuzcu, hatıra bilet kampanyası ile tüm Düzce’nin tek bir çatı altında toplandığını belirterek, “  Gökhan Kapoğlu başkanımız takımı almadan önceki sezon lige başlayamıyorduk. Düzcespor maddi ve manevi anlamda resmen çökmüş durumdaydı fakat bir şekilde sezona başlandı. Gökhan Başkanın ardından ise Düzcespor farklı bir hava yakaladı. Geçen sene pandemi nedeni ile yaşanan olumsuzluklar Düzcespor’u şampiyonluktan etti. Bu sezona daha istekli ve hırslı başlayan Düzcespor aradığı başarıyı yakaladı ve şuan hak ettiği yerde, lider. Tabi ki lider olmamızda en önemli faktör Yönetim Kurulunun başlatmış olduğu kampanya. Hatıra Bilet kampanyası ile tüm Düzce tek bir çatı altında toplandı. Bu birliktelik ile Düzcespor’un şampiyonlukta en büyük aday olduğuna inanıyorum” dedi.
 
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.