Bugün 26 Şubat 2021 Cuma
Düzce Çağsu Hastanesi Basınla Buluştu
Düzce Çağsu Hastanesi “Basınla Buluştu” “ÇAĞSU DÜZCE’NİN BİR DEĞERİ”
 DÜzce Çağsu Hastanesi Basınla BuluÅtu
Oy : 0-Puan : 0
+ -
PANDEMİ SÜRECİNDE DE SORUNSUZ ÇALIŞTIK
Düzce Özel Çağsu Hastanesi Müdürü İsmail Altın, Başhekim Doç. Dr. Fatih Alper Akcan, Tıbbi direktör Doç.Dr. Erdem Değirmenci basın mensuplarıyla bir araya geldi. Özel Çağsu Hastanesi’nde yaşanan değişimleri anlatan Tıbbi Direktör Doç. Dr. Erdem Değirmenci, son aylarda yapılan yatırımlarla hastanenin “bölgenin en iyi sağlık kuruluşu” durumuna geldiğini ifade etti.Düzce Çağsu Hastanesi Müdürü İsmail Altın’da “Düzce’ye ve Bölgeye hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz” dedi.
 
Düzce Özel Çağsu Hastanesi yönetimi Düzceli gazetecilerle bir araya geldi. Hastanede son yıllarda yapılan yatırımların ve değişimin anlatıldığı toplantı sonrası gazetecilerin karşısına geçen Hastane Tıbbi Direktörü Doç Dr. Erdem Değirmenci, Çağsu Hastanesi’nin Düzce’nin bir değeri olduğunu belirterek:“Özellikle son zamanlarda yaptığımız değişimleri yeni vizyonumuzu, yeni ekibimizi projelerimizi değerlendirmek ve sizlere anlatmak için böyle bir program gerçekleştirdik” dedi.
SÜRECİNDE DE PANDEMİ SORUNSUZ VE EKSİKSİZ ÇALIŞTIK
Pandemi sürecinde insanların sağlık kuruluşlarına gitmeye tereddüt ettiği zamanlarda da çalışamalrına aralıksız devam ettiklerini anlatan Doç. Dr. Değirmenci; Pandemi sürecini de Çağsu açısından değerlendiren Doç. Dr. Değirmenci; “Özellikle cerrahi operasyonların yapılması noktasında kamu hastaneleri pandemi hastanesine döndüğü için ciddi hizmet sunumu sağladık. Cerrahi uygulamaları elimizden geldiğince çabuk ve aksatmadan yapmaya çalıştık. Zaman zamanda yoğun bakım ünitelerimizi pandemi hastalarının kullanımına sunduk. Şu anda hastanemizde pandemi hastası bulunmuyor. Fakat diğer bütün branşlarda yenilenmiş kadromuzla birlikte bütün acil ve normal tedavilerimize devam ediyoruz” diye konuştu.
“YENİLENEN KADROMUZLA HASTALARIMIZA HİZMET VERİYORUZ”
Doktor kadrosunda ciddi değişim yaşandığının altını çizen Tıbbi Direktör Docç. Dr. Değirmenci; “Doktor kadrolarından da bahseden Doç. Dr. Değirmenci; “Son 6 ay içinde hekim kadrosu açısından ciddi bir yenilenmeye gittik. Hastanemizde şu anda 3 tane Prof. Dr., 2 tane Doç. Dr. ve 36 uzman hekimle birlikte bitin branşlarda eksiksiz hizmet vermekteyiz. Özellikle altyapı ve teknik ekipman açısından, kullanılan cihazlar açısında hastanemize ciddi yatırımlar yapıldı. Bu bağlamda son dönemlerde bölgemizin sağlık hizmetleri konusunda bölgemizde en iyi noktaya geldiğimizi söyleyebilirim” diye konuştu.
HASTANE MÜDÜRÜ ALTIN: “DÜZCE ÇAĞSU DÜZCE’NİN”
Düzce Çağsu Hastanesi Müdürü İsmail Altın’da yaptıkları bir çok sponsorlukları medyaya dahi yansıtmadan hizmet etmeye çalıştıklarını belirterek “Düzce’nin büyük değeri Düzcespor’un sağlık sponsoru olmaktan onur duyuyoruz. Düzcespor Düzce’nin değeri bizlerde hastane yönetimi ve tüm çalışanlarımızla birlikte Düzce’ye Düzceli’ye ve bölgeye hizmet etmenin heyecanını yaşıyoruz.”dedi.   
 
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.