Bugün 24 Ocak 2021 Pazar
Pakmaya Yeni Yıl Kutlama
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Vali Atay’la
DÜZCE GAZETECİLER CEMİYETİ VALİ ATAY’LA “GAZETECİLER VALİ ATAY”LA BİRARADA
 DÜzce Gazeteciler Cemiyeti Vali Atay’la
Oy : 7-Puan : 27
+ -
Düzce Gazeteciler Cemiyeti (DGC)Yönetim Kurulu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Düzce Valisi Cevdet Atay’la makamda bir araya geldi. Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ve yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Denizgez, Hasan Kaya ve Cihat Tutkun’un da hazır bulunduğu görüşmede kentte yapılan gelişmeler ve özellikle pandemi sürecinde medyanın Düzce’de izlediği yöntem ve sergilediği tavır üzerinde duruldu.
VALİ ATAY, TEŞEKKÜR ETTİ
Düzce Valisi Cevdet Atay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde pandemiden dolayı “sosyal mesafe” kuralına uyulması gereği toplu bir program yapılamayacağını dile getirerek Düzce’de medyanın kurallara uymada gösterdiği duruş ve hassasiyete teşekkür ederek “koronadan biran evvel kurtularak normal hayata dönmeyi arzuladıkları” temennisinde bulundu. Sürecin devam ettiğini bu yüzden kurallara uyum konusunda hassasiyetin de sürmesi gerektiğini dile getiren Vali Atay, Düzce’de halkın olumlu yönde tavır almasında medyanın önemli bir işlevi olduğunu bu dayanışmanın sürmesinin kentin geleceğini de olumlu yönde etkileyeceğini dile getirerek “Gazeteciler Cemiyetinin şahsında Düzceli gazetecilere teşekkür ediyorum, bu vesileyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan’da  Vali Atay’a medyayla  ilişkilerde gösterdiği çaba ve  iyi niyet için teşekkür ederek “idare ve medya dayanışması kente büyük değer katacağı gibi kentin gelişip büyümesinde de etkili bir güç olacaktır” dedi.    
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
yeni yıl
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.