Bugün 24 Ocak 2021 Pazar
Pakmaya Yeni Yıl Kutlama
Ford Otosan Dan Mesleki Eğitimi Destek
“FORD OTOSAN”DAN MESLEKİ EĞİTİMİ DESTEK BORSA İSTANBUL MTAL'YE ARAÇ HİBE EDİLDİ
 Ford Otosan Dan Mesleki Eğitimi Destek
Oy : 5-Puan : 18
+ -

FORD GÖRÜR Otomotiv bayisi aracılığıyla Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanına mesleki eğitimi desteklemek amacıyla FORD OTOSAN A.Ş. tarafından araç hibe edildi.  
 
FORD OTOSAN tarafından hibe için yapılan açıklamada ; "FORD OTOSAN olarak ülkemizin otomotiv ve teknoloji alanında kalkınmasına destek vermek amacıyla birçok alanda farklı sosyal sorumluluk projeleri yürütmekteyiz. Bayilerimizin yakın çalıştığı mesleki ve teknik anadolu liselerine yeni nesil teknolojilerle donatılmış araçlarımızı bağışlayarak, öğrencilerin uygulamalı eğitimlere yeni nesil teknolojilere sahip motorları, elektronik sistemleri ve tüm otomotiv parçalarını daha derinlemesine öğrenmesini amaçlıyoruz." denildi.
 
FORD GÖRÜR’DEN AÇIKLAMA GELDİ
 
FORD GÖRÜR Otomotiv tarafından yapılan açıklamada ise "FORD OTOSAN'ın ihtiyacımız olan teknik personel istihdamını desteklemesi ve bizler vesilesiyle bu aracı bağışlaması bayi olarak bizi gururlandırdı. Bizlerde teknik personel yetiştirilmesini destekleyerek okulun ihtiyacı olan özel takım ekipman ve sarf malzemelerini bundan sonraki süreçte sağlayacağız. Ayrıca belli dönemlerde okulu ziyaret ederek araçla ilgili teknik bilgi akışını hem öğretmenlere hem de öğrencilere aktaracağız. Gençlerimizin staj dönemlerinde de pratik yapma ihtiyaçlarını karşılayarak sonrasında bayimizde istihdam edilmesini hedefliyoruz." Denildi..
 
(Objektif Ajans olarak bizlerde eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında  “Mesleki eğitimi desteklemek adına gerçekleştirilen hibe için FORD OTOSAN A.Ş. ve FORD GÖRÜR Otomotiv yetkilileri”ne teşekkür ediyoruz.)
 
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
yeni yıl
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.