Bugün 24 Ocak 2021 Pazar
Pakmaya Yeni Yıl Kutlama
Belediyede Yeni Müdürler Görevde
BELEDİYEDE “YENİ MÜDÜRLER GÖREVDE” ÖZLÜ: ”BİR BİR AİLEYİZ”
 Belediyede Yeni MÜdÜrler GÖrevde
Oy : 5-Puan : 18
+ -

Düzce Belediyesinden yapılan açıklamada “ verimliliği arttırmak, üretkenliğin sürdürebilirliğini sağlamak, var olan etkinliği güçlendirmek için belediye içerisinde başkan yardımcılığı ve müdürlüklerde görev değişikliğine gidildi” denildi. Yapılan değişikliğe göre Proje Ofisi Sorumlusu Serkan Yılmaz Başkan Yardımcılığına getirilirken, Elife Özerçetin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne atandı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Düzce Belediyesinde hizmet kalitesini artırmak, daha etkin çalışmaların sağlanması amacıyla idari kadroların yeniden yapılandırıldığını belirten 2021 yılında daha çok çalışarak, üreterek Düzce’nin kaderini değiştireceğiz” dedi. Başkan Özlü, yapılan düzenlemenin belediyemize ve ilimize hayırlı olması temennisinde bulunarak “Müdürlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yaptığı açıklamada şu görüşleri dile getirdi:

“Tüm çabamız, gayretimiz Düzce’yi daha ileriye taşımak. Şehrimizi temel sorunlarından arınmış, daha modern, daha temiz, çevre dostu, akıllı yerleşim planları olan örnek bir il haline dönüştürmek için çabaladığımız bilinmelidir. Bu yapılanma kişisel algılanmamalıdır. Her kurumda zaman zaman yenilenmeler olabilir. Herkes hakkıyla görevini yapmıştır. Hizmet heyecanını diri tutmak amacıyla böyle bir tasarrufta bulunduk. Belediyemizde tüm müdürlerimiz her görevde hizmet etmeye yetkinliktedir. Aynı şekilde personellerimizde gerekli donanımlara sahip ve özveriyle çalışıyorlar. Düzce Belediyesi olarak biz bir aileyiz. Hepimizin ortak amacı vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sağlamak.  2021 yılında daha çok çalışarak, üreterek Düzce’nin kaderini değiştireceğiz. Yapılan düzenlemenin belediyemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyor, müdürlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

BELEDİYEDE  YAPILAN GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ ŞÖYLE:

Proje Ofisi Sorumlusu Serkan Yılmaz Başkan Yardımcılığına, Veteriner İşleri Müdürü Nurettin Özcan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ayşe Kılıç Veteriner İşleri Müdürlüğüne, Kültür İşleri Müdürü Numan Şirin Muhtarlık İşleri Müdürlüğüne, İmar ve Şehircilik Müdürü Murat Karabacak Mezarlıklar Müdürlüğüne getirildi.

Aynı zamanda İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne Sedat Demircan, Hukuk İşleri Müdürüğüne Yaprak Demir Keskin, Kültür İşleri Müdürlüğüne Beytullah Yılmaz, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Elife Özerçetin atandı.

Yapılan yeni düzenleme ile Başkan danışmanlığı görevine ise Ergin Çelikağ, Ali Ergün ve Okan Özkasap getirildi.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
yeni yıl
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.