Bugün 20 Ocak 2021 Çarşamba
Pakmaya Yeni Yıl Kutlama
Gida Yardimi Çeki Belediye’den
GIDA YARDIMI ÇEKİ “BELEDİYE’DEN” KAHVEHANE ESNAFINA “1.000 TL ALIŞVERİŞ ÇEKİ”
 Gida Yardimi Çeki Belediye’den
Oy : 5-Puan : 18
+ -

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgının başladığı ilk günden itibaren yaşanan ekonomik olumsuzluklardan etkilenen esnafa destek olmak adına alınan yeni salgın tedbirleriyle mağduriyetleri derinleşen kahvehane esnafı için 1000 TL destek  yapılacağını  açıklandı

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve ilgili oda başkanıyla yaptığı istişareler sonucunda Düzce Belediyesi işletme ruhsatı ile DESOB ve Kahveciler Odasına kayıtlı olan Kahvehane ve internet kafe işletmecilerine 1000 TL’lik alışveriş çeki desteğinde bulunulması kararının verildiği belirtildi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, küresel bir soruna karşı ulusal bir mücadele verildiğini ifade ederek şunları kaydetti:

“ Zor zamanda esnafımızın yanında olmak, bu salgın hastalığın yol açtığı olumsuzluklardan en az zararla hem bu şehrin hem de ülkemizin atlatması için çaba sarf ediyoruz. Aldığımız kararları hızlı bir şekilde uygulayarak yaraların iyileşmesine bir nebze olsun katkı sağlanmış olacağız. Kahvehane ve internet kafe işleten esnafımıza bir defaya mahsus olmak üzere 1000 TL’lik alış veriş çeki desteğinde bulunuyoruz. Alış veriş çekini yerel marketlerde kullanabilecekler. Esnaflarımızın oda ve belediye kayıtlarını kontrol ettikten sonra müracaatlarını gerçekleştirmelerini istiyoruz. Gün dayanışma birlik, beraberlik günüdür. Paylaşarak birlikte başaracağız” ifadelerinde bulundu.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
yeni yıl
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.