Bugün 20 Ocak 2021 Çarşamba
Pakmaya Yeni Yıl Kutlama
Rektör’den Yeni Yil Mesaji
REKTÖR’DEN “YENİ YIL MESAJI”
 RektÖr’den Yeni Yil Mesaji
Oy : 5-Puan : 18
+ -

Düzce Üniversitesi (DÜ) Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, yeni yılla ilgili yaptığı yazılı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Değer üretmek amacıyla kurulan bir Üniversite olarak; dünyada, ülkemizde, bölgemizde ve şehrimizde birçok proje gerçekleştirdik ve başarılar kazandık. Aldığımız kararlarla ve yaptığımız çalışmalarla her yılın sonunda belirlediğimiz hedeflere biraz daha yaklaşarak ülkemizde ve dünyada köklü üniversiteler arasına girmeyi başardık. Üniversitemize gurur dolu başarılar kazanmasına vesile olan değerli mensuplarımızla ve şehrimiz vatandaşlarıyla birlikte 2021 yılına girmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

İlk günkü heyecanla çalışmalarını sürdüren Üniversitemiz, milli ve manevi değerlere bağlı, vatan, millet ve bayrak sevgisini yüreğinde taşıyan, özgür düşünen, akademik bilgi ile donanmış nesiller yetiştirmeyi misyon edinmiştir. Her yıl olduğu gibi Üniversitemiz, 2021 yılında da bilgiyi, erdemi ve tüm insani değerleri, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize aşılayarak bu sorumluluğu yerine getirmeye devam edecektir.

Düzce Üniversitesi olarak, 2021 yılının dünya ve ülkemiz için huzurlu geçmesini diliyor; Üniversitemiz mensuplarının ve tüm milletimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kutluyoruz.” 

Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
yeni yıl
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.