Bugün 24 Ocak 2021 Pazar
Pakmaya Yeni Yıl Kutlama
Deva Düzce’de Moral Buldu
“DEVA” DÜZCE’DE MORAL BULDU
 Deva DÜzce’de Moral Buldu
Oy : 5-Puan : 18
+ -

Cuma günü yapılan DEVA Partisi 1’inci Olağan Kongrede yeniden Düzce İl Başkanı seçilen Murat Caymaz,  yazılı bir açıklama yaparak Düzce’ye gelen öncelikle Genel Başkan Ali Babacan ve genel merkez yöneticilerine, kongreye katılan  belediye başkanları, siyasi parti il başkanları, STK temsilcilerine teşekkür etti.
DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz yaptığı açıklamada;
“ 4 Aralık Cuma günü gerçekleştirdiğimiz Demokrasi ve Atılım ( DEVA ) Partisi1. Olağan Kongremize katılım sağlayan öncelikle Genel Başkanımız Sayın Ali BABACAN olmak üzere,  Genel Başkan Yardımcılarımız, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyelerimiz, Çevre illerimizden katılan Deva Partisi İl Başkanları, Düzce yerelinde bulunan diğer siyasi Partilerin kıymetli İl ve İlçe  Başkanları, Kaynaşlı Belediye Başkanımız, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın değerli başkanları, çeşitli köylerimizden gelen muhtarlarımız, basınımızın emektar temsilcileri, katılım sağlayan tüm saygıdeğer Düzcelilere ve gönlü bizimle olup çeşitli sebeplerden dolayı katılamayan fakat çiçek gönderen tüm dostlarımıza  teşekkür ediyorum.
Programın başlangıç aşaması olan karşılama, il binamızın açılışı, esnaf ziyareti ve kongre salonumuza gidişe kadar misafirlerimize olan ilgi ve alakalarından ötürü tüm esnaflarımıza ve Düzceli hemşehrilerime şükranlarımı  sunuyorum.
Ayrıca Deva Partisi Genel Başkanımız ve temsilcilerini Ticaret Sanayi Odamızda misafir eden Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Tuncay Şahin beye ve Yönetim Kurulu Üyelerine de teşekkür ediyorum.
 
Gerçekleştirdiğimiz kongremizin hazırlıklarında emeği geçen tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımı da gönülden tebrik ediyorum. Emeklerine, yüreklerine sağlık.
DEVA Partisi Düzce 1. Olağan Kongremizin bizlere, teşkilat mensuplarımıza, Düzce’mize ve Ülkemize hayırlar getirmesini Yüce ALLAH'dan niyaz ediyorum “ dedi.
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
yeni yıl
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.