Bugün 20 Ocak 2021 Çarşamba
Pakmaya Yeni Yıl Kutlama
Zekeriya Korkmaz’in Mutlu Günü
ZEKERİYA KORKMAZ’IN MUTLU GÜNÜ
 Zekeriya Korkmaz’in Mutlu GÜnÜ
Oy : 2-Puan : 10
+ -

SİYASET VE İŞ DÜNYASI BU DÜĞÜNDE BULUŞTU
Düzce cemiyet hayatının en renkli simalarından biri olan Zekeriya Korkmaz namı diğer Beşyüz, oğlu Ömer Korkmaz’ın Bilgin ailesinden Zeynep Bilgin ile evlendirdi. Genç çiftlerin nikâh şahitliğini Kültür ve Turizm eski Bakanı Erkan Mumcu yaptı.
 
Düzcespor Yönetim Kurulu üyesi, Anavatan Partisi (Anap) Bolu ve Düzce eski İl Başkanı  Zekeriya Korkmaz’ın (Beşyüz) oğlu Ömer Korkmaz ile Zeynep Bilgin, siyaset, iş ve cemiyet hayatının renkli simalarının katıldığı  düğün töreni ile dünya evine girdi.
Koronavirüs tedbirleri nedeniyle açık havada olmasına rağmen yoğun önlemlerin alındığı düğün töreninde iş ve siyaset dünyası bir araya geldi. Kültür ve Turizm eski bakanı, Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Erkan Mumcu’nun da katıldığı düğün törenine Düzce Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu,Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz, Gölyaka Belediye Başkanı  Yakup Demircan, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Siyasi Parti il ve ilçe başkanları, belediye  ve İGM üyeleri, STK başkanları,  iş insanları ile, Korkmaz ve Bilgin aileleri katıldı. 
DÜĞÜN “ACAROĞLU GARDEN”DE YAPILDI
Betül (merhume)-Faruk BİLGİN ailesinin kızları  ile Fatma-Zekeriya (Beşyüz) KORKMAZ ailesinin evlatları ZEYHEP-ÖMER KORKMAZ çifti “Acaroğlu Garden Restaurant”ta yapılan nikah merasimine dünya evine girdiler.
Pandemi sürecinde olmamıza rağmen yoğun bir katılımın sağlandığı düğünde konuklar düğün alanına “Ateş ölçer” cihazından geçirilerek alındı. Maske ve mesafeye çok dikkat edildiği düğünün nikah şahitliğini Kültür ve Turizm eski Bakanı Erkan Mumcu, Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan  Kapoğlu, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli yaptı.
“İKİ ELİ KANDA OLSA YANINDA OLUR”
Nikah şahitlerinden Kültür ve Turizm eski Bakanı Erkan Mumcu nikah sonrası yaptığı kısa konuşmada Zekeriya’nın kendisi için büyük bir değer ifade ettiğini belirterek, koronadan dolayı ülke ve insanlık olarak zor bir dönemden geçtiklerini belirterek “böyle bir dönemde Zekeriya’dan başkasının düğün davetine gitmezdim” diyerek Zekeriya’nın eski bir dostu olduğunu hatırlatarak başladığı konuşmasını şu sözlerle sürdürdü:  “Zekeriya öyle bir adamdır ki; ‘iki eli kanda olsa yanında olur’ dediğiniz dostlarınız var ya...Hani onlardan çok az vardır zaten. Zekeriya benim için öyle bir dosttur.”
Anap eski Genel Başkanı Kültür ve Turizm eski Bakanı Erkan Mumcu’nun konuşması alandan büyük alkış aldı. Genç çiftlere taktığı hediye altının ardından Mumcu, bu sevgi dostluk ve dayanışma bağının ebedi bir dostluk, dayanışma ve kader birliğine dönüşmesi temennisinde bulunarak genç çiftlere mutluluklar diledi.
Objektif Ailesi olarak bizlerde genç çiftleri gönülden tebrik ediyor;  ömür boyu sağlıklı ve huzur dolu nice yıllar diliyoruz.
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
yeni yıl
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.