Reklamı Geç
SEHRIN KALBINDE BUYUK DONUSUM
Bugün 6 Mart 2021 Cumartesi
İstanbul Caddesi’nde Alt Yapi Çalişmasi
İSTANBUL CADDESİ’NDE ALT YAPI ÇALIŞMASI
 Ä°stanbul Caddesi’nde Alt Yapi ÇaliÅmasi
Oy : 20-Puan : 61
+ -
Düzce Belediyesi, İstanbul caddesinde sürekli sorun çıkartan içme suyu hattını değiştirmeye başladı. Yaklaşık bir hafta sürecek çalışma sonunda İstanbul Caddesi’nde içme suyu hattında başka bir sorun yaşanmayacak.
Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerimiz, İstanbul Caddesi üzerinde yapılacak olan revizyon proje öncesinde alt yapı sorunlarını ortadan kaldırmaya başladı. İstanbul Caddesi’nde çevre düzenlemesi kapsamında geçtiğimiz ay kanalizasyon ve yağmurlama hatlarında görüntüleme cihazı ile sorunları tespit eden ekipler, cadde üzerinde bulunan 110’luk asbest içme suyu hattını değiştirmeye başladı. Alt yapıda yapılacak yenilemenin ardından üst yapının yenilenmesinin önü de açılmış olacak.
TİTİZLİKLE ÇALIŞILIYOR
İstanbul Caddesi revizyon projesi öncesinde alt yapı sorunlarını ortadan kaldırmak isteyen Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, doğalgaz, elektrik ve komünikasyon alt yapılarının da olmasından dolayı titizlikle çalışarak 850 metrelik güzergahı bir hafta gibi bir sürede bitirmeyi planlıyor.
CADDENİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK
İstanbul Caddesi’nin çehresini tamamen değiştirecek olan revizyon projesi ile kentin ana merkezi ve arteri olan bölge, katma değerini artıracak ve kentin görünümünü tamamen değiştirecek. Alt yapı çalışmalarının bitirilmesinin ardından üst yapı elemanlarının üretim aşaması beklenecek. Ardından kısa süre içinde İstanbul Caddesi Revizyon Projesinin üst yapı düzenlenmesine geçilecek.
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüseyin Denizgez Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
SEHRIN KALBINDE BUYUK DONUSUM
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.