Reklamı Geç
SEHRIN KALBINDE BUYUK DONUSUM
Bugün 6 Mart 2021 Cumartesi
Bahçeşehir’e İtfaiye Müfrezesi
BAHÇEŞEHİR’E İTFAİYE MÜFREZESİ
 BahÇeÅehir’e Ä°tfaiye MÜfrezesi
Oy : 15-Puan : 45
+ -

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün üzerinde hassasiyetle durduğu konuların başında gelen İtfaiye teşkilatının modernizasyonu çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Başkan Özlü’nün talimatları doğrultusunda Bahçeşehir Bölgesi’nde yapımı tamamlanan müfreze faal hale getirildi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün itfaiye teşkilatını modernize hale getirme konusundaki ısrarlı tutumu sonucunda Bahçeşehir Bölgesi’nde yapımına başlanan müfrezenin hazırlıkları tamamlandı.


YANGINA MÜDAHALE ARACI
Bahçeşehir 3. Bölge’de bulunan eski Jandarma Karakol Komutanlığı alanında konuşlandırılan ve yapımı tamamlanan müfrezede 13 tonluk yangına müdahale aracı ile birlikte 2 personel görevlendirildi. Müfreze’ye ilerleyen günlerde yapımı tamamlanacak olan 6 tonluk ilk müdahale aracı da konuşlandırılacak.


“HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR”
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yeni Bahçeşehir İtfaiye Müfrezesi’nin faaliyete geçtiğini belirterek, şöyle konuştu;
“Bahçeşehir bölgemizde faaliyete geçirdiğimiz müfrezemiz hayırlı olsun. Hayati önem taşıyan bir birim olduğunu göz önünde bulundurursak, yapmış olduğumuz çalışmanın olası bir yangın ve afet durumuna yönelik ne denli önem ifade ettiği de ortaya çıkmış olur. Teşkilatımızı gerek araç gerekse ekipman anlamında da güçlendirmiştik. Bunu devam da ettireceğiz.
Biliyorsunuz, İtfaiyemizin merkez binasının ihalesi de yakın zamanda yapıldı. Eski yerinden alarak yeni yerimize inşallah süreç içerisinde geçeceğiz. Modern Düzce’nin İtfaiyesi de modern olacak. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Açılışını da kısa süre içerisinde hep birlikte yapacağız.” 

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol Tayhan Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
SEHRIN KALBINDE BUYUK DONUSUM
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.