Bugün 24 Kasım 2020 Salı
Davutoğlu Düzce’de Konuştu…!
“TÜRKİYE SEÇİM ATMOSFERİNE GİRMİŞTİR”
 Davutoğlu DÜzce’de KonuÅtu…!
Oy : 1-Puan : 5
+ -

KAYNAŞLI’DA DUA ETTİ, DÜZCE’DE AÇIKLAMA YAPTI

Eski Başbakan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 12 Kasım 1999 Düzce Depremi’nin 21. Anma programına katılmak ve depremde en büyük kaybın meydana geldiği Kaynaşlı’dan başlayarak sürdürdüğü Düzce ziyaretinde düzenlediği basın toplantısında önemli mesajlar verdi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Kaynaşlı’dan başlayıp Düzce merkezde devam eden ziyaretine Kaynaşlı’nın bağımsız Belediye Başkanı Birol Şahin, Gelecek Partisi Düzce kurucu İl Başkanı Vildan Yıldız, Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, Bolu İl Başkanı Özkan Güneç başta olmak üzere Ak Parti Düzce eski il başkanı Saim Tut’da hazır bulundu.

Kaynaşlı’da depremde hayatını kaybedenler için düzenlenen mevlidi şerif ve Kur’an ziyafetinde edilen dualara eşlik eden Gelecek Partisi Genel başkanı Davutoğlu, Düzce ziyaretinde partililerle birlikte düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada “Türkiye erken şeçim atmosferine girmiştir” dedi.


Düzce Depremi’nin 21’inci yıl dönümü etkinliklerine katılmak üzere gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı ve eski başbakan Ahmet Davutoğlu beraberindeki partililerle birlikte Hacı Dayı tesislerinde yemekli basın toplantısı düzenledi.
Davutoğlu burada gazetecilere yaptığı açıklamada Türkiye’nin erken şeçim atmosferine girdiğini dile getirerek ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntının tarımı da etkilediğini vurguladı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu daha sonra Düzce merkezde esnafın dert ve dileklerini dinledi.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.