Bugün 24 Kasım 2020 Salı
Mhp İl Kongresinde “tepki Çeken” Hareket
MHP İL KONGRESİNDE “TEPKİ ÇEKEN” HAREKET
 Mhp Ä°l Kongresinde “tepki Çeken” Hareket
Oy : 0-Puan : 0
+ -
BİROL ŞAHİN, KONGREYE ALINMADI
 
DAVET EDİLDİ, KONGREYE ALINMADI
MHP İl başkanı İlhami Caboğlu tarafından özel bir davetle kongreye katılan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in kongrenin yapıldığı salondan uzaklaştırılması büyük tepkiyle karşılandı.
 
Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde Pazar günü gerçekleştirilen MHP İl Başkanlığı Kongresi, taraflı tarafsız bütün kesimler tarafından hoş karşılanmayan  görüntülere sahne oldu. MHP Genel Merkezi tarafından İl Başkanlığına tek aday gösterilen il başkanı  İlhami Caboğlu’nun daveti üzerine kongreye katılan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in kongreye katılmayacağı gerekçesiyle salondan çıkarılması partili-partisiz büyük bir kesimden büyük tepki aldı.
CABOĞLU’NUN DAVETİ ÜZERİNE GELDİM
Bir grup partili tarafından kongre salonundan uzaklaştırılmadan önce Oxijen medya mikrofonlarına açıklama yapan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin; “ Sayın İl Başkanımız İlhami Caboğlu bizi MHP il kongresine davet etti. Tabi bizde davete icabet ettik. Belediye başkanı davet edilen her yere gider. Bizde her partinin kongresine davet edildiğimiz zaman gidiyoruz. Parti ayrımı yapmamamız lazım. Bugünde davet üzerine geldik. Hayırlara vesile olur inşallah. Bağımsız belediye başkanı olarak görevimize devam ediyoruz. Böyle de inşallah devam edeceğiz “ dedi.
KİMSEYE KIRGINLIĞIM YOK
Açıklamasının devamında hangi siyasi görüşten olursa olsun partililerle iyi ilişkisi olduğunu söyleyen Şahin,  “Benim hiç kimseyle aramda sıkıntı yok, ben bütün partilerle güzel geçiniyorum. Zaten  belediye başkanı olarak kim gelirse gelsin ayrım yapmıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi’nde bir dönem siyaset yaptık. Tabi birçok arkadaşlar edindik bu vesile ile. Şuanda da gerek başkan İlhami Caboğlu olsun gerek diğer arkadaşlar olsun herkesle çok iyi diyalog içerisindeyiz.  Tabi biliyorsunuz geçmişte bir olay olmuş genel merkez partiden ihraç etmişti ama onu çok önemsemiyorum. Biz yolumuzda devam ediyoruz. Tabi Partinin kararıdır. Bizim MHP’li hiçbir arkadaşımıza karşı önyargımız yok, bir art niyetimiz yok. Kesinlikle bir kırgınlık, dargınlık yok “ değerlendirmesinde bulundu.
 


Ek küçük resmi
Ek küçük resmi

 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol Tayhan Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.