Bugün 4 Aralık 2020 Cuma
Düzceli Bürokrat Ömer Turan Aydın’a Atandı
Düzceli bürokrat Ömer Turan Aydın’a atandı
 DÜzceli BÜrokrat Ömer Turan Aydın’a Atandı
Oy : 7-Puan : 21
+ -
KÜTAHYA’DAN AYDIN’A ATANDI
*Düzceli bürokrat Ömer Turan Aydın’a atandı.
Kütahya” Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü” olarak görev yapan Düzceli bürokrat Ömer Turan, Aydın “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü” olarak atandı.Kararname Resmi Gazete’de yayımlandı.
28 Şubat 2013 ten bu yana Kütahya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görev yapan Düzceli bürokrat Ömer Turan, Resmi Gazetenin 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesinin 2 ve 3. Maddeleri gereği Aydın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atandı.
Kütahya’da başarılı bir görev süresi geçiren Turan, Aydın’a atanmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Büyük bir onurla ve gururla sürdürdüğüm Kütahya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevinden ayrılıyorum.
Yeni görev yerimiz Aydın. Sayın Bakanımızın tensipleriyle Aydın Aile , Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görevlendirildim. Rabbim utandırmasın” sözleriyle duyurdu.
 
TURAN, KÜTAHYA’YA TEŞEKKÜR ETTİ
 
Ömer Turan açıklamasını şu sözlerle tamamladı:”Kuruluşun ve kurtuluşun şehri Kütahya, ömrü hayatımızda dünya-ahiret dostlukları barındıracak bir ecdat diyarı olarak her daim gönlümüzde yeri olacaktır.
Görevimiz süresince bizlerden desteklerini esirgemeyen ve çalışma şerefine ulaştığım Saygıdeğer Valilerime, Milletvekillerimize kamu-kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının değerli yöneticilerine, kıymetli çalışma arkadaşlarıma ve tüm Kütahyalı hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin.”
 
(Objektif Ailesi olarak bizlerde Ömer Turan’a yeni görev yerinin hayırlı olmasını diliyor ; Aydın’da da başarılarının devamını niyaz ediyoruz.)

Ek küçük resmi
Ek küçük resmi

 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol Tayhan Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.