Bugün 26 Ekim 2020 Pazartesi
Düzcespor’da Şok! Gökhan Kapoğlu İstifa Etti
DÜZCESPOR’DA ŞOK! GÖKHAN KAPOĞLU İSTİFA ETTİ
 DÜzcespor’da Åok!  GÖkhan Kapoğlu Ä°stifa Etti
Oy : 5-Puan : 17
+ -

GÖKHAN KAPOĞLU İSTİFA ETTİ

Düzcespor’a başkan olduğu günden bu yana yaptığı müthiş transferler ve müthiş gelişme ve kalkınma çalışmalarıyla kulübün icradaki tüm borçları dahil transfer engelini de ortadan kaldırarak kulübü tarihinin en borçsuz hale gelmesini sağlayan Düzcespor’un kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu, son yaptığı ani açıklama ile Düzce kamuoyunu “şok” eden kararı açıkladı :”Ben Gökhan Kapoğlu; 16 Eylül 2020 tarihi itibarıyla Düzcespor’daki bütün görevlerimden istifa ediyorum”

Gökhan Kapoğlu’nun yaptığı açıklamayı aynen yayınlıyoruz:

“Değerli Kamuoyu; Sayın Bakanımız Faruk Özlü, Düzcespor’u yeniden ayağa kaldırmak için bize teklif ettiğinde bu kulüp ligin en kötü takımı durumundaydı. Kasası tamtakır, yönetimin kapısında icra memurları alacak için nöbet tutuyordu. Bu şartlar altında elimizi taşın altına koymamız istendiğinde, şehrin bir evladı olarak bunu bir görev bildim ve tereddüt etmeden ‘evet’ dedim. Başkan seçildiğim 08 Kasım 2019 tarihinden itibaren yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte gecemizi gündüzümüze katarak takımı, şampiyonluğa oynayan bir ekip haline getirdik. Kulübün geçmiş bütün borçlarını ödedik. Tribünde kadınlarımızı baş tacı yaptık. Hiçbir deplasmanda takımımızı yalnız bırakmadık. Kentimize gelen rakip takım yöneticilerini en güzel şekilde ağırlayarak Düzce’ye karşı oluşan önyargıları dağıttık. Türkiye liglerinde parmakla gösterilen bir takım olmak için enerjimizi, zamanımızı, paramızı harcadık. Ne var ki; geçtiğimiz sezon ligin 2. Yarısının namağlup takımı Düzcespor’un pandemi sürecinde hakları masa başlarından çalınırken Düzce olarak bir lobi oluşturamadık. Federasyonda haklarımızı arayamadık. Başkan olduğum günden beri bir tek maçımıza bile gelmemiş mülki amirimiz Vali bey, il emniyet müdürümüz ve jandarma alay komutanımız takımımızın uğradıkları haksızlıklara karşı ‘lütfen’ dahi olsa bir kez bile kınama mesajı yayınlamadılar. Düzce’nin her türlü sorununa karşı hizmet etmekle sorumlu olduklarını her keresinde açıklayan siyasetçilerimiz de, uğradığımız haksızlıklar karşısında sadece kınama mesajı yayınlamakla geçiştirdiler. Tüm bunlara karşın nasıl bir lobi faaliyeti yürütebilirdik ki ?!

Geldiğimiz bu noktada gösterdiğimiz onca emeğe rağmen devlet erkanı ve Düzcenin yetkili ve ilgili bütün kesimleri kılını dahi kıpırdatmıyorsa, değil destek olmak engel olmak için ellerinden geleni yapıyorlarsa bize de kulübün anahtarını sayın Valimiz ve Belediye Başkanımıza teslim etmekten başka yol kalmamış demektir. Ben Gökhan Kapoğlu; 16 Eylül 2020 tarihi itibarıyla şeref ve onurumla yürüttüğüm Düzcespordaki bütün görevlerimden istifa ediyorum.”

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol Tayhan Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
sadi bilen20.09.2018-00:15:30 Tarihinde ilk kez Düzcespor taraftarı ilk kez çocuk genç ihtiyar demeden Düzcespor'u hatırladı Düzcespor'u hatırlattı bize Gökhan Kapoğlu Başkan. Bu herkese nasip olmaz. herkes de Kapoğlu gibi yapmaz. Benim babamın oğlu değil ama yiğidin hakkını yiğide verin biraz. Vefa vefa lütfen siz siyasiler biraz kendinize geliniz bürokratlara ben bir şey demiyorum.
kerem tut20.09.2017-21:41:20 Bu kadar fedakarlık yapmış bir başkanı eğer küstürürseniz Ak Parti de MHP'de bundan sonra Düzce'de hiç bir seçimi alamaz. Yazın bunu bir tarafa. Fatura siyasilere çıkar. Onun için Kapoğlu'nun istifayı geri alması sağlanmalı.O partilerin kazanıp kaybetmesi önemli değil. Düzcespor yakaladığı bu başarı grafiğini bir daha elde edemez.
1

Tüm Yorumlar

 
TSO
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.