Bugün 28 Eylül 2020 Pazartesi
Murat Şehabe’nin “aci Günü”
*Bir ay önce annesini kaybeden Şhabe bu defa babasını son yolculuğuna uğurladı.
 Murat Åehabe’nin “aci GÜnܔ
Oy : 0-Puan : 0
+ -
Kısa bir müddet önce (5. Ağustos. 2020) annesi (Hamit Kaplan’ın kardeşi) Kadriye Şhabe’yi kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Düzcespor Sportif Direktörü, TÜFAD Düzce Şube Başkanı  Murat Şhabe, bu kez de babası Sermet Şhabe’yi kaybetmenin acı ve kederini yaşadı(4.Eylül. 2020.Cuma).
Hikmet Galip ÖZENÇ ve Arslanhan Sacide Hanım'ın oğulları, Düzce eşrafından, Adige Kültür Derneği’nin eski başkanlarından SERMET  ŞHABE Düzce Merkez Cedidiye Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığına defnedildi.
Düzcesporun efsane futbolcularından olan Murat Şhabe’nin kısa aralıklarla yaşadığı bu zor anında sevenleri, dostları ve spor camiası kendisini yalnız bırakmadı. 

Kültür mahallesinde yapılan tezkiye sonrası, Cedidiye camiine getirilen cenaze kılınan cenaze namazının ardından Düzce Şehir mezarlığına defnedildi. Corona tedbirleri uygulanarak kılınan cenaze namazına kalabalık bir cemaat iştirak etti.
(Objektif ailesi olarak merhum büyüğümüz Sermet Şhabe’ye Cenab-ı Allah’tan rahmet; Düzcespor Sportif Direktörü Murat Şhabe ve yakınlarına sabr-ı cemil ve başsağlığı niyaz ediyoruz.) 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
kenan veli20.09.2006-23:57:13 Sermet Amcaya rahmet, Murat Şhabe kardeşimize de sabırlar diliyorum. İl dışında olduğum için cenazeye katılamadım. Haberi buradan okuyunca çok üzüldüm.
1

Tüm Yorumlar

 
TSO
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.