Bugün 26 Şubat 2021 Cuma
Orman Ürünleri Sanayicilerini Ziyaret
Orman ürünleri sanayicilerini ziyaret
 Orman ÜrÜnleri Sanayicilerini Ziyaret
Oy : 8-Puan : 24
+ -

Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, beraberinde Bölge Müdür Yardımcıları, İşletme Pazarlama Şube Müdürü, Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü ve 12 Orman İşletme Müdürü ile birlikte Düzce de bulunan Orman Ürünleri işleyen fabrikaları ziyaret etti.

Sektörde bulunan 5 firmanın iş yerleri ziyaret eden ekip burada üretim aşamalarını izlendi ve firma sahipleri ile görüş alış verişinde bulundu. Bu ziyaretlerde sektörü temsilen Düzce Ticaret Odası Temsilcisi Şahin Bircan ekibine mihmandarlık yaptı.

Ziyaretler sonrası Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı ve Düzce Ticaret Odası Başkanı Tuncay Şahin başkanlığında sektör temsilcileri ve Bölge Müdürlüğü ekibinin katıldığı toplantı düzenlendi. Toplantıda sektörün sıkıntıları işlem hacimleri ve bölge müdürlüğü üretim aşamalarındaki beklentiler dile getirildi.

Ticaret Odası Başkanı Tuncay Şahin, Orman Ürünlerini işleyen fabrikaların Düzce İli için çok önemli olduğunu iç piyasada ve ihracatta önemli bir barem oluşturduğunu bu yüzden yapılan bu toplantının önemini dile getirerek Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı’ya teşekkür etti.

Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı Orman Bölge Müdürlüğünün orman emvalleri üretim aşamalarında sektörün ihtiyaçlarını öncellikli olarak değerlendireceklerini belirterek faydalı bir teknik gezi olduğunu ve bu geziyi düzenleyen Düzce Ticaret Odası yetkililerine teşekkür etti.

Toplantı sonrası Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı İşletme Müdürleri ile Düzce Orman İşletme Müdürlüğünde bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.

 

 

 

 

Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüseyin Denizgez Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2021 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.