Bugün 19 Eylül 2020 Cumartesi
İlk Test Sürüşü “başkan Koloğlu’ndan”
İLK TEST SÜRÜŞÜ “BAŞKAN KOLOĞLU’NDAN”
 Ä°lk Test SÜrÜÅÜ “baÅkan Koloğlu’ndan”
Oy : 0-Puan : 0
+ -

*Dozer Cumayeri Belediyesi’nde.

*Koloğlu, gittiği yerden boş dönmüyor.

Düzce’nin Cumayeri İlçe Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, ilçeye yatırım ve katkı sağlamak için sürekli Ankara’nın yolunu tutmasıyla dikkat çekiyor. Son olarak Ankara’da DSİ 5. Bölge Müdürlüğü, Makine İmalat ve Donatım Şube Müdürü Birhan Oğurlu’yu makamında ziyaret ettikten sonra “dozer” sözü alarak ilçeye dönen Başkan Koloğlu, belediye envanterine kazandırdığı dozerin ilçeye getirilmesiyle birlikte “ilk test sürüşünü de yaparak mutlu anını personeline teslim ederek tamamladı

Görüşme sonunda Objektif Ajans’ın sorularını cevaplandıran Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu,‘’belediyemize kazandırmış olduğumuz dozer için şahsım ve ilçem adına kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yakın zamanda mesire alanları projemiz olacak. İhtiyacımız olan bir iş makinesiydi, Belediyemizin envanterine bir araç daha kazandırmış olduk, halkım adına kendilerine ve DSİ’ye çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol Tayhan Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
zahit şahin20.08.2006-00:05:04 Ak Parti olarak bu Koloğlu'nu partimize transfer etmeyi talep ediyorum. Ak Parti il ve ilçe yönetiminin dikkatine sunuyorum.
cemil yürekli20.08.2005-18:14:14 Başkanım size teşekkür ediyorum. Başarınızın devamını diliyorum. Allaha emanet ol.
selahattin velioğlu20.08.2005-17:59:45 Cumayeri Belediye Başkanı Koloğlu'nu çok başarılı ve sempatik buluyorum. Cumayeri iyi bir belediye başkanı buldu. Başarılar diliyorum.
1

Tüm Yorumlar

 
TSO
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.