Bugün 28 Eylül 2020 Pazartesi
Deva “düzce’de Varim” Dedi
DEVA “DÜZCE’DE VARIM” DEDİ
 Deva “dÜzce’de Varim” Dedi
Oy : 1-Puan : 3
+ -
*Kurucular arasında İl başkanı Murat Caymaz’la birlikte Düzce Özel Çağsu Hastanesi İşletme Müdürü İsmail Altın ve iki gazeteci de bulunuyor.
*DEVA’nın Merkez İlçe Başkanlığı görevini Bülent Barış yürütüyor.
 
Murat CAYMAZ’ın Düzce İl başkanı olarak atandığı, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Düzce’de teşkilatlanmasının ardından kahvaltılı bir programla basının karşısına çıktı.
Kusursuz Kafe’de gazetecilerle bir araya gelen DEVA Partisi Düzce il ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri hedeflerini sıraladılar.
Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı DEVA Partisi Düzce Kurucu İl başkanı Murat Caymaz ile kurucu il yönetim kurulu üyeleri Düzce Özel Çağsu  Hastanesi İşletme Müdürü İsmail Altın, İhsan Doğanay, Orhan Tekin, Levent Büyük, Ersin Durmaz, Abdüssamed Ataseven, Muhammed Nasrullah Seçkin, Av. Özden Kara Altun gibi çoğunluğunu siyasette yeni isimlerin yer aldığı isimler dikkat  çekiyor.
Gazeteci olarak Özge Yılmaz ile Hümeyra Durna’da DEVA’nın il ve merkez ilçe yönetim kurullarında yer aldılar.
DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Caymaz, partisinin temel ilkelerine değindi. Düzce’de yönetim oluşturma sürecini de anlatan Caymaz ‘Genel Başkanımız sayın Ali Babacan önderliğinde Türkiye’de yeni bir siyasi parti kuruldu. Siyasete yeni bir ufuk, yeni bir seviye kazandırmak adına ve bugüne kadar yapılmış olan iyi çalışmaların üzerine daha iyilerini eklemek adına hep birlikte çalışacağız. Düzce teşkilatı olarak il ve merkez ilçe yönetimlerimizi kurduk. Ekibimizi oluştururken çok detaylı çalışmalar yaptık. Çok fazla talep vardı ve yaptığımız titiz çalışma neticesinde güzel bir yönetim ortaya çıkarttık” dedi.
"Seçimlere güçlü bir şekilde girmeyi hedefliyoruz"
Sosyal çalışmalara ağırlık vererek vatandaşlarla buluşacaklarını belirten İl Başkanı Caymaz : “Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın hepsi birbirinden donanımlı. Umarım yerelde Düzce, genelde de Türkiye için güzel çalışmalar yapmayı Allah bizlere nasip eder. Yeni kurulan bir partiyiz. İlk etapta programlamamızı yapacağız. Ardından sosyal çalışmalara ağırlık vereceğiz. Altyapı eksiklerini tamamladıktan sonra seçimlere güçlü bir şekilde girmeyi hedefliyoruz. Halkımıza kendimizi en güzel şekilde ifade edeceğiz. Binamızın açılışının ardından sahaya ineceğiz. Atatürk bulvarında bir yer kiraladık. Tefrişat çalışmalarımız başladı. Ağustos ayı sonunda Genel Başkanımız Ali Babacan’ın da katılımı ile parti binamızın açılışını gerçekleştireceğiz.”dedi
"KAPIMIZ HERKESE AÇIK"
Kapılarının herkese açık olduğunu ifade eden DEVA Partisi Düzce İl başkanı Murat Caymaz, yönetimde yer alan üyelerin bir çoğunun daha önceden herhangi bir siyasi oluşum içinde yer almamış arkadaşlardan oluştuğunu belirterek açıklamasını şu sözlerle sürdürdü: “İlk aşamada il ve merkez ilçe yönetimlerimizi oluşturduk. İlçelerde çalışmalarımız devam ediyor. Çok acele etmeden doğru isimlerle yola devam etmek istiyoruz. İlçelerdeki planlamamızı en kısa sürede tamamlamayı planlıyoruz.  Yeni bir siyasi oluşumuz ve kapımız herkese açık. Gelecekte söz sahibi olmak isteyen herkesi bünyemize bekliyoruz. Genel itibariyle yönetimde yer alan arkadaşlarımızın yüzde 80’i daha önce bir siyasi oluşumun içerisinde yer almamış insanlar. Web üzerinden genel merkeze müracaat eden birçok kişi var.Umutluyuz , Düzce’ye hizmet etmek için yola çıktık
 
ESKİ BELEDİYE BAŞKAN YARD. YENİ İL BAŞKANI CAYMAZ
Mehmet Keleş’in ikinci dönem başkan olduğu dönemde Belediye Meclis Üyesi olarak seçilen ve ardından Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Murat Caymaz, 5 yıllık bir siyasi geçmişi olduğunu hatırlatmasının ardından gazetecilerin sorusunu cevaplandırdı.
“Her zaman üretken olduk. Gerektiğinde kendi öz eleştirimizi de yaptık. Özellikle belediye yönetiminde ikna ettiğimiz ya da edemediğimiz hususlar oldu. Kısa vadede yeni bir siyasi oluşum planım yoktu” diyen Caymaz: “Genel Başkanımız sayın Ali Babacan ile bir toplantı gerçekleştirdik. Ben kendisinden son derece samimi bir yaklaşım gördüm. Benden ekibin içerisinde olmamı talep ettiler. Bende kurucu il başkanı olarak partide görev aldım. Genel Başkanımız Düzce ile sürekli temas halinde."
Parti bünyesinde kadın kollarının olmayacağını belirten İl Başkanı Caymaz, çalışmaları kadın ve erkekler olarak birlikte yürütüleceğini dile getirdi.
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol Tayhan Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
TSO
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.