Bugün 05 Temmuz 2020 Pazar
İbn-i Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde Taşinma Şoku
2007 yılından beri taşınma psikolojisi ile yıpranmış okulun öğrencileri ve eğitimcileri 4. kez taşınma şokunda.
 Ä°bn-i Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde TaÅinma Åoku
Oy : 0-Puan : 0
+ -
2018 yılında Teyfik İleri İHO. ile aynı binada öğretim gören İBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ' için inşa edilen binada  2019-2020 eğitim öğretim yılında     BEYCİLER ANADOLU LİSESİ  ile birlikte eğitimine devam etti.
2020-2021  eğitim öğretim yılında İBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİKİ ANADOLU LİSESİ  BEYCİLER ANADOLU LİSESİ için Beyciler mahallesinde yapımı tamamlanan okula  taşınarak eğitim ve öğretime devam etmesi kararı alınması üzerine okulun eğitimcileri ve öğrencileri 4.kez taşınma şoku yaşadı.
İBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİKİ ANADOLU LİSESİ Öğrencileri teknik sınıflar ile zenginleştirilmiş olan okulumuz  Sağlık Meslek Lisesi odaklı yapılsada BEYCİLER ANADOLU LİSESİ ne devredildi. Sınıf bazı gerekçe gösterilerek alınan taşınma kararı  piskolojimizi bozdu. Bu durumda mağdur olan bizleriz. Okulumuz  Düzcede ki tek Devlet kurumu Sağlık Meslek Lisesi olduğundan her ilçeden öğrenci eğitim görmekte. 3. kez taşınarak  akıllı tahta kullanabilen bizler  bu teknolojiden de mahrum edileceğiz.Sınıf bazı sebebi ile taşınma kararı alanınan okulumuzun  sınıf ihtiyacı görünenden fazla. 10. sınıftan itibaren dallara ayrılan öğrenciler ayrı sınıflarda eğitim görmekte.  Okulumuza gelecek yıllarda yeni alımlarla öğrenci sayımız 2 katına çıkarılması planlanmakta.Taşınmamız kararlaştırılan Beyciler mahallesindeki  okulun kapasitesinin okulumuza yeterli olup olamayacağı da  belirsizliğini korumaktadır.
Korona Virüs salgınında sağlıkcı ablalarımız abilerimiz  insan sağlığı için mücadelelerini   göz önünde bulundurularak,geleceğin sağlık neferleri olarak büyüklerimiz  bizleri  mağdur etmesinler.
Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüsnü OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.