Bugün 05 Temmuz 2020 Pazar
Melen Su Park’inda Temizlik Çalişmasi Yapildi
MELEN SU PARK’INDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILDI
 Melen Su Park’inda Temizlik ÇaliÅmasi Yapildi
Oy : 1-Puan : 5
+ -

"Banklarda ateş yakmayın, çöpleri yerlere atmayın"

Melen Su Park'ta temizlik işlerini sürdüren Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, park temizliği konusunda Düzceli vatandaşları daha fazla duyarlı olmaya davet etti. 

Düzceli vatandaşların hafta sonları uğrak noktası olan Melen Su Park'ta temizlik çalışmaları aralıksız devam ediyor. Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan temizlik çalışmalarında oturma bankları, çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları düzenli olarak temizleniyor. 

Çalışmalar hakkında bilgi veren ekipler, "Parklarda temizlik çalışmaları düzenli olarak yapılıyor. Tüm parklarımızın ve çocuk oyun alanlarımızın temiz kalması için aralıksız çalışıyoruz. Ancak bu nokta da vatandaşlarımızdan da yardım bekliyoruz. Çöplerini, pet şişelerini, kuru yemiş kabuklarını yerlere atmamalarını, oturma bankları ve masalarda ateş yakmamalarını rica ediyoruz. Parklarımızı hep birlikte el birliği ile temiz tutalım. Bu konuda vatandaşlarımızdan daha duyarlı olmalarını rica ediyoruz" ifadelerini kullandılar.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüseyin Denizgez Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
kelam kılıç20.06.2023-00:30:53 melensu park'ta temizlik çalışması yapmanın haber niteliği nedir. DÜZCE BELEDİYESİNİN ASLİ GÖREVİDİR PARKLARINI BAHÇELERİNİ TEMİZLEMEK. ASLİ İŞİDİR. SU GİBİ YOL GİBİ YANGIN GİBİ. Bu tür haberlerin yayınlanmasını ben şahsen doğru bulmuyorum. Bu konuda Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sayın Tayhan'ın da bir görüş belirtmesini bekliyorum özellikle..Saygılarımla.
1

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.