Bugün 05 Temmuz 2020 Pazar
“teke Tek Çağırdım, 5 Kişi Geldiler”
“Teke tek çağırdım, 5 kişi geldiler”
 “teke Tek Çağırdım, 5 KiÅi Geldiler”
Oy : 1-Puan : 1
+ -
Hakan Bayrakçı'dan 'dayak' itirafı:
Sonar Arastırma Başkanı Hakan Bayrakçı, katıldığı bir televizyon programında geçen yıl yaşanan dayak olayının detaylarını ilk kez paylaşarak "Teke tek çağırdım, 5 kişi geldiler; saldırdılar." dedi.
Sonar Arastırma Başkanı Hakan Bayrakçı, katıldığı bir televizyon programında geçen yıl başından geçen olayın detaylarını ilk kez paylaştı. Sosyal medyadan kendisine hakaret eden birini teke tek hesaplaşmaya çağırdığını anlatan Bayrakçı, "5 kişi geldiler; saldırdılar. Ameliyat oldum. Adam değilmiş" diye konuştu.

Sonar Arastırma Başkanı Hakan Bayrakçı, Haber Global'de Saynur Tezel'in 'Sosyal medya ve linç' konulu programına yorumcu olarak katıldı. Sosyal medyada başından geçen bir olayı anlatan Bayrakçı, kendisine hakaret ettiğini belirttiği bir kişiye adres vererek, onu teke tek hesaplaşmaya çağırdığından bahsetti.

"ADAM DEĞİLMİŞ"

Ancak çağırdığı kişinin tek gelmediğini, kendisinin tek gitmesine rağmen onun 5 kişi ile geldiğini belirten Bayrakçı, "Olay oldu belki duymuşsunuzdur, Mecidiyeköy'de saldırıya uğradım ben. Yiyorsa tek gel dedim, herif de yemedi 5 kişi geldi. Saldırdılar, ameliyat oldum. Adam değilmiş" diye konuştu.
 
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol Tayhan Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
arif karaali20.06.2023-06:16:10 bunun adı eşkiyalık . ama kanunlar var nerde polis nerde adalet
sadi çakar20.06.2023-06:09:40 Hakan Bey bu hainleri sahte mafyaları kafatasçıları deşifre neden etmiyorsunuz. Şikayetçi olmadınız mı. Neden kanuna teslim etmediniz. Adalet niçin var bu ülkede.Halkın mal ve canını korumak ve kollamak adına her kurum görevini yapacak, yapmalı.
HASAN KORAY20.06.2022-23:59:17 KORKAKLAR VE HAİNLER ÖYLE YAPAR.
kadri kara20.06.2022-18:29:04 Hakan Bey sizi medyadan izliyorum. Dik duruşunuz ve yaptığınız tespitler yorumları tekdirle karşılıyorum.Geçmiş olsun üzüldüğüm için buradan yazıyorum haberi görünce paylaşma ve sizi desteklediğimi göstermek için yazıyorum. Beni tanımazsınız sadece sizi takdir eden biri olduğumu belirtmek isterim. Allah size güç kuvvet versin. Sağlıklı ömürler diliyorum.
1

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.