Bugün 05 Temmuz 2020 Pazar
Kültür Koleji’nde “örnek Lgs”
Düzce Özel Kültür Ortaokulu öğrencilerine yönelik öğrencilerin motivasyonlarının artırılması, gerçek sınav atmosferini yaşamaları ve gerçek sınav hissine kapılarak sınav ortamına adapte olmalarını amaçlayan tatbiki deneme LGS sınavı yapıldı.
 KÜltÜr Koleji’nde “Örnek Lgs”
Oy : 0-Puan : 0
+ -
Düzce Kültür Koleji Kurucusu Hasan Aktürk ve Kültür Anadolu Lisesi Müdürü Birol Güney deneme sınavıyla ilgili olarak yaptıkları açıklamalarda, yapılan sınavda adayların sınav öncesi heyecanlarının giderilmesi ve sınav ortamının oluşturulmasının amaçlandığını hatırlattılar.
ÖRNEK BİR SINAV
 Öğrencilerin gerçek sınavdaki heyecanını yenmesine destek olan sınavda, öğrenciler sınav pratiğini artırarak deneyim kazanmaları sağlandı.
Girişte ateş ölçümleri yapılan öğrencilerin maske değişimleri ve dezenfektan işlemleri de titizlikle yapıldığı görülürken “Sosyal Mesafeyi koruyalım” gibi uyarıların yanında sınava giriş ve salon yerlerinin “yön ve uyarıcı sözlerle” tespiti öğrencilere büyük kolaylık sağladığı görüldü.

Corona günlerinde uyulması gerekli kuralların da hatırlatıldığı deneme sınavında öğrencilerin rahat bir ortamda sınava adapte olmalarının sağlandığı sınav salonlarının örnek bir dizayn ve denetim eşliğinde yapılması öğrenci ve öğrenci velileri tarafından takdirle karşılandı.
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.