Bugün 05 Temmuz 2020 Pazar
Cumayeri Belediyesi “covid-19 Konusunda” Dikkatli
*Başkan Koloğlu her halükarda tecrübesini konuşturuyor.
 Cumayeri Belediyesi “covid-19 Konusunda” Dikkatli
Oy : 5-Puan : 15
+ -
Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu , ikinci kez belediye başkanı seçilmiş olmanın getirdiği tecrübelerini yeni dönemde  halkına sunduğu titiz çalışmalar ile ilçe halkından büyük destek görüyor.
Covid-19 sebebi ile bir süredir kapalı olan Cumayeri Kapalı Pazaryeri kontrollü bir şekilde tekrar halkın hizmetine açıldı.
Bu hafta sadece sebze ve meyve tarafının faaliyette olacağı haftaya ise giyim tarafının da hizmete gireceği dile getirildi.
Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatı ile pazaryeri girişine dezenfektan tüneli koyularak vatandaşların girişleri buradan sağlandı. Kurulan tezgahlara sosyal mesafe kuralına uymak şartı ile izin verildi.
Pazaryeri'nin açılması ile denetlemelere katılan Başkan Koloğlu;
‘’Esnaf ve vatandaşların Maske takma zorunluluğunu ve sosyal mesafeye uymaları gerektiğini hatırlatarak hayırlı işler dileklerinde bulundu. Bu hafta sadece sebze ve meyve tarafının faaliyette olacağı haftaya ise giyim tarafının da hizmete gireceğini’’ dile getirdi.
“HALKI DİNLİYOR”
Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ikinci kez belediye başkanı seçilmiş olmanın getirdiği artıları da hizmetine yansıtmasıyla da halkın gönlünde taht kuruyor. Herkesimden halkı birebir dinleyerek sorunları yerinde ve zamanında çözmeyi ilke edinen Başkan Koloğlu, halkta gelen talepleri meclisiyle de uyumlu bir şekilde karara bağlayarak sorunları çözmeye çalışıyor.
“Halkı Dinleyen” başkan olarak da gönüllere girmeyi ilke edinen Başkan Koloğlu’nun görev aşkı da halktan gelen teveccühle daha da belirginleşiyor.”Objektif Ajans”ın yaptığı mini araştırmada İlçe halkının Belediye Başkanı Koloğlu’na karşı güveninin arttığına şahit olduk. 
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüsnü OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.