Bugün 20 Eylül 2020 Pazar
Telefon Cankurtaranlari..!
TELEFON CANKURTARANLARI..!
 Telefon Cankurtaranlari..!
Oy : 4-Puan : 12
+ -

*Her kurumda olması gereken örnek bunlar.

*İşte size TELEKOM’UN CANKURTARANLARI..!

Aslında her kurumda olması gereken “can”lar bunlar.Cankurtaran sadece “Hastane” “Emniyet” “Yangın” gibi kurumlarda değil belki “her kurumda olması” gereken canlar olarak düşünülmeli..

Bunun bir örnek ve teşvik olarak algılanmasını yaptığımız işin manevi sorumluluğu düşünerek düşünerek böyle bir haberi yapma ihtiyacı hissettiğimizi böyle bir haberi yaptığımızı belrtmek isteriz.

Hele hele Korona Virüs (Corona-19) hadisesiyle birlikte evlere bağlanan insanlarımız için en fazla ihtiyaç duyulan telekominasyonun sağlıklı ve sorunsuz devam etmesi düşünüldüğünde “arazide mekan zaman mefhumu tanımadan” 7/24 aralıksız fedakarca çalışan TELEKOM’un “CANKURTARANLARI”nı unutmamamız gerekiyor.

İşte onları yine bir arıza esnasında çalışırken yakaladık. Fotoğraf çekilmesinden de çekinen bu ekip işte TELEKOM’UN CANKURTARANLARI..

Kemal Yılmaz ve Kadir Ayyıldız, kurumları Telekom’un acil çağrı ve talepleri karşısında hiçbir mazeret belirtmeden koşan “Cankurtaran” onlar..! Telekom’un Cankurtaranları. Başka bir değişle “TELEFONUN CANKURTARANLARI..!”

Bu kez kendilerini bu korona virüs günlerinde bu defa OSB-Duraklar Telefon-İnternet hattında yaptıkları çalışma esnasında görüntüledik.

*Haber-Foto:Erol Tayhan(Objektif Ajans))

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
kadir veli20.05.2024-17:57:38 Böyle cankurtaranlara hele hele bu korona günlerinde çok ihtiyacımız oluyor. Teşekkürler Telefonun veya Telekomun cankurtaranları.
kerem tahir20.05.2023-19:10:41 İyi bir başlık. Tam da bunlara uygun gerçekten. Hiç üşenmeden anında uçup geliyorlar. Telekomun fadeileri de diyebiliriz.Teşekkürler.
1

Tüm Yorumlar

 
TSO
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.