Bugün 20 Eylül 2020 Pazar
Milletvekili Yılmaz,, Veteriner Hekimleri Hatırlattı
MHP DÜZCE Milletvekili Ümit Yılmaz, veteriner hekimlerin “Sağlıkta şiddet Yasasına dahil edilmeleri gerektiğini” belirterek :” Mehmet Akif Ersoy’a saygımız ve sevgimiz gereği veteriner hekimlerimizi de en yakın zamanda yasaya dahil edelim “ diyerek Veteriner Hekimlere sahip çıktı.
 Milletvekili Yılmaz,, Veteriner Hekimleri Hatırlattı
Oy : 14-Puan : 43
+ -
Milletvekili Yılmaz mecliste yaptığı gündem dışı konuşmada şu görüşleri savundu: “Halk sağlığını korumak adına sağlık hizmeti veren veteriner hekimlerimiz temel gıda malzemesi olan hayvansal gıdaların üretim aşamasının en başından soframıza ulaşana kadar her aşamasında her türlü zorluğa karşı görevlerini yapmaya çalışmaktadır. Hiçbir koruma güvencesi olmadan sahada gecenin hangi saati olursa olsun görev yapan veteriner hekim arkadaşlarımızın sağlıkta şiddet yasasına dün akşam dahil edilmemeleri kendilerini oldukça incitmiştir.
Veteriner hekimlerin eğitimlerinde almış oldukları zorlu tıbbi dersler g
örmezden gelinmiş ayrıca daha önceki epidemi ve pandemilerde hizmetleri hiç değerlendirilmemiştir. Milli şairimiz Mehmet akif ersoy a olan saygımız ve sevgimiz gereği veteriner hekimlerimizi de en yakın zamanda bu yasaya dahil edelim diyor, sağlık ve sağlıkçı denince doktor merkezli düşünceden sıyrılmamız gerektiğini düşünüyorum.”
Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
TSO
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.