Bugün 20 Eylül 2020 Pazar
İyi Parti’den Mhp’ye “farkli Çikiş”!
İYİ PARTİ’DEN MHP’YE “FARKLI ÇIKIŞ”!
 Ä°yi Parti’den Mhp’ye “farkli ÇikiŔ!
Oy : 19-Puan : 58
+ -
İYİ Parti Düzce Teşkilatı, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın açıklamasına farklı bir yöntemle tepki göstererek “Vatandaşın derdini dert edenler, suni gündemlerin ve kavgaların bir parçası olmadı bundan sonra da olmayacaktır” diyerek farklı bir cevap yöntemini seçti.
İyi parti Düzce il başkanı Yunus Özay Er, "Vatandaşın derdini dert edenler, suni gündemlerin ve kavgaların bir parçası olmadı bundan sonra da olmayacaktır" diyerek, anlamsız cümlelerden oluşmuş, Düzce insanının dostluk ve kardeşlik hukukuna zarar verecek metinlerin, ne onurlu Düzce Halkının ne de İyi Partililerin muhatabı olamayacağını ifade etti.

Er, "Değerli Düzceliler , tüm İlçe ve Beldeleri ile beraber İyi Parti Düzce Teşkilatı olarak siyaseti belirli bir çizgide ve çözüm odaklı yapma gayreti içinde olduğumuz aşikardır. Bu anlayışla Düzce siyasetinde ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı ve kavgacı söylem ve eylemlerden hep uzak durduk, bundan sonra da uzak duracağız. Vatanın bölünmez bütünlüğüne inanan tüm siyasi partilere ve  genel başkanlarına saygı duymaya ve önem atfetmeye özen gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz.  Düzce’nin bu manada bölünmüş ve düşmanca siyaset yapmasını doğru bulmamaktayız. Kavgacı üsluptan  ve kutuplaştırıcı dilden bu memleket çok çekti ve bizler bu tarz siyasetin bir parçası olmayacağız" dedi.

 DÜZCELİ’NİN ASIL GÜNDEMİ FARKLI
Düzceli’nin asıl gündeminin salgın hastalık, işsizlik ve ekonomik sıkıntılar olduğunu belirten Er, "Genel siyasetin yersiz kavgalarını Düzce’ye taşıyarak Halkımızın asıl gündeminden uzaklaşmasına müsaade etmeyeceğiz. Bizler muhalafet partisi olmamız gerçeğinden hareketle Düzce Halkının gerçek sorunlarını gündeme getirip çözümüne nasıl katkı sağlayabiliriz felsefesi ile hareket etmeye devam edeceğiz. Tek derdimiz  insanımızın derdine deva olabilmektir" dedi.
 
Er, "Tıpkı bundan önce olduğu gibi bundan sonra da anlamsız cümlelerden oluşmuş, Düzce insanının dostluk ve kardeşlik hukukuna zarar verecek metinler, ne onurlu Düzce Halkının ne de biz Iyi Partililerin muhatabı değildir, olamayacaktır.
Vatandaşın derdini dert edenler, suni gündemlerin ve kavgaların bir parçası olmadı bundan sonra da olmayacaktır.Takdir siz kıymetli Düzcelilerindir" dedi.

 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
TSO
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.