Bugün 26 Ekim 2020 Pazartesi
“ligler Kaldiği Yerden Devam Etmeli”
DÜZCESPOR BAŞKANI KAPOĞLU’NDAN AÇIKLAMA
 “ligler Kaldiği Yerden Devam Etmeli”
Oy : 9-Puan : 28
+ -

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, yaptığı yazılı açıklama ile dikkatlerdi çekti.

Koronavirüs salgınından dolayı, spor müsabakalarının durumunu değerlendirmek üzere 19 Mart 2020 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanımı Mehmet Muharrem KASAPOĞLU başkanlığında, tüm federasyon başkanları ve kulüpler birliği başkanları ile bir toplantı gerçekleştirildiğini, akabinde “insan sağlığının her şeyden önemli olması münasebeti ile tüm spor müsabakalarının süresiz olarak ertelenmesi kararı alınmış, kararı Düzcespor olarak bizde memnuniyetle karşıladığımızı ve desteklediğimizi o tarihte kamuoyuna deklere etmiştik” diye sözlerine başlayan Düzcespor Kulüp Başkanı Kapoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Bu karardan sonra ise Sağlık Bilim Kurulunun tavsiyeleri doğrultusunda Futbol federasyonunun kulüplere bildirdiği tüm kararları Düzcespor kulübü olarak eksiksiz yerine getirdik ve halen daha da getirmekteyiz. Fakat, gelinen son noktada bizimde dahil olduğumuz 3. Lig hakkında adil olmadığını düşündüğümüz birtakım planlamalar kamuoyunda dillendirilmektedir.”

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, açıklamasını şu önemli tespitte bulunarak tamamladı: “Centilmenliği ve adaleti şiar edinmiş bir Kulüp olarak liglerin kaldığı yerden devam ettirilmesini ve sonuçlandırılması görüşünü savunmaktayız. Bunun sonucunda lig liderinin ve playoff'a kalacak takımların belirlenmesinin en adil yöntem olacağını, bunun dışındaki yöntemlerin ise adaletsizlik olacağını tüm kamuoyu ve spor severlerimize bildiririz. Saygılarımla.”

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
TSO
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.