Bugün 23 Eylül 2020 Çarşamba
Pazaryeri’nde “topuklu Efe” Görevde
Bilecik ilinin Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, korona virüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını bizzat not alarak ihtiyaç sahiplerine teslim ediyor.
 Pazaryeri’nde “topuklu Efe” GÖrevde
Oy : 4-Puan : 12
+ -

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinin Bağımsız Belediye Başkanı Zekiye Tekin, ramazan ayında önce ihtiyaçları not alıyor sonra bizzat kendi dağıtıyor.
Bilecik ilinin Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, korona virüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını bizzat not alarak ihtiyaç sahiplerine teslim ediyor.
Yerel seçimde önceki dönem belediye başkanının özel kalemi olarak görevde olduğu esnada başkanının karşısına bağımsız aday olarak çıktıktan sonra halkın büyük teveccühü ile seçimi kazanmasıyla adı ilçede “Topuklu Efe” olarak anılan Yenipazar’ın sempatik, çalışkan ve fedakar belediye başkanı Zekiye Tekin. korona virüs sonrası yaptığı çalışmalarla da halkın takdirini topluyor.

ZEKİYE BAŞKAN EV EV DOLAŞIYOR
Evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşları evlerine kadar giderek kapı ve cam önlerinde gören başkan Tekin, “önce hal hatır” soruyor, sonra eline aldığı kalem-kağıtla “ihtiyaç listesi” çıkartıyor. Ardından alışverişi bizzat yapan “Topuklu Efe” olarak da anılan Zekiye Başkan, paketleri de bizzat evlerine giderek kapı ve cam önlerinden listeye göre vatandaşlara dağıtıyor.

“TOPUKLU EFE” TAKDİR TOPLUYOR
Seçim zamanı elde ettiği başarı ile bir çok erkek aday karşısında seçimi kazanma başarısı elde eden Pazaryeri’nin Bağımsız Belediye Başkanı Zekiye Tekin, seçim sonrası yaptığı özverili çalışmalarla ilçe halkının takdirini topluyor.Maske takarak gerektiğinde eldiven de kullanarak korona virüs için tedbiri elden bırakmayan Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, bu tutum ve davranışı ile bir anlamda halka da örnek   oluyor.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Aysun Turan20.05.2006-05:28:15 Başkanlık sadece erkeklere mahsus değilmiş demeli..!Tebrikler Zekiye başkan. Tebrikler Topuklu Efe..
ESRA TAHİR20.05.2004-18:12:28 Ben bu başkan hanımı Merkez Tv'de izlemiştim. O zaman çok sevmiştim şimdi daha azla sevdim. Allah güç kuvvet versin başkanım. Bizim belediye Başkanlarına duyurulur. Başkanlık bu.
1

Tüm Yorumlar

 
TSO
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.