Bugün 06 Temmuz 2020 Pazartesi
Konakli Köyü
TÜZEL KİŞİLİĞİNE AİT 53 VE 347 PARSELİN UZUN SÜRELİ KİRALAMA, İŞLETME VE DEVİR İŞİNE AİT ÖN TEKLİF AVAN PROJE TEKLİF DOSYASI TESLİM ŞARTNAMESİ
 Konakli KÖyÜ
Oy : 1-Puan : 1
+ -
Madde 1) İhale’nin Konusu
Mülkiyeti Konaklı Köyü Tüzel Kişiliğine ait 53 parsel üzerinde kayıtlı 7.700m² taşınmaz ile 347 parsel üzerinde kayıtlı 148.780 m² taşınmazların üzerine; belirlenecek olan projeye uygun olarak inşaat yapım süresi dâhil 29 yıl süreyle Kiralama, İşletme ve Devir ihalesidir.
TAŞINMAZIN TAPU VE İMAR DURUMU İLE İLGİLİ BİLGİLER
İLİ Düzce
İLÇESİ Merkez
KÖYÜ Konaklı Köyü
MEVKİİ Şosealtı
NİTELİK Tarla + Tarla
YÜZÖLÇÜMÜ 7.700m² + 148.780m²
PARSEL NO 53+347
İMAR DURUMU Aydınpınar yolu üzerindedir.

Madde 2) İşin Tanımı
Konaklı Köyü 53 ve 347 parseller üzerine yapılacak olan Tesis İnşaatının mülkiyet hakkı Konaklı Köyü Muhtarlığı adına yapılacaktır. Yüklenici firma Konaklı Köy Muhtarlığı adına tüm yasal süreçleri yürütücektir. Yapılması planlanan tesisin inşasında ilgili mevzuatlar kapsamında doğaya uyumlu yapılar şeklinde yapılacaktır. İhale iki aşamalı olarak yürütülecektir. Birinci aşama istekli firmalar ÖN TEKLİF AVAN PROJE teklif dosyalarını sunacaklardır. Komisyon tarafından yatırım için en uygun ÖN TEKLİF AVAN PROJE belirlenecektir. Muhtarlık heyeti tarafından onaylanan avan proje projelendirilerek İHALE aşamasına geçilecektir. AVAN PROJESİNİ KOMİSYONA SUNMAYAN İSTEKLİ FİRMA İHALEYE KATILAMAYACAKTIR. Konaklı Köyü İhtiyar Meclisi ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
Madde 3) İşin kapsamı
Konaklı Köyü 53 ve 347 parseller üzerine yapılacak olan Tesis İnşaatı mülkiyeti Konaklı Köyü Muhtarlığı adına yüklenici tarafından tüm masrafları karşılanmak üzere gerekli tüm projelerinin hazırlatılması,
İlgili tüm kurum ve kuruluşların onaylatılması,
İnşaat ruhsatının alınarak inşaata başlanması,
İnşaat alanında gerekli güvenlik önlemlerinin alınarak taşınmaz üzerindeki yapılar yıkılması, enkazının uzaklaştırılması
Gerekiyor ise imar planının yapılması,
Her türlü alt yapı ve üst yapı işlerinin ve tesisatlarının tamamlanması,
Yapı denetim uygulaması bedeli de dâhil tüm altyapı bedellerinin ödenmesi,
Resmi olarak yatırılması gerekli tüm harçlar ve inşaat ile ilgili tüm giderlerinin karşılanması,
İnşaatın bitirilmesi demirbaşlarının alınması,
Yapı kullanım izin belgesinin alınması,
Yüklenici firmanın işletme ruhsatları alarak faaliyetlerine başlaması,
Madde 4) İhale Süreci
İhale iki aşamalı olarak yürütülecektir. Birinci aşama istekli firmalar tarafından ÖN TEKLİF AVAN PROJE teklif dosyaları sunacaklardır. Komisyon tarafından yatırım için en uygun ÖN TEKLİF AVAN PROJE belirlenecektir. Muhtarlık heyeti tarafından onaylanan avan proje projelendirilerek İHALE aşamasına geçilecektir. AVAN PROJESİNİ KOMİSYONA SUNMAYAN İSTEKLİ FİRMA İHALEYE KATILMAYACAKTIR. Avan projeler ilgili mevzuatlar kapsamında hazırlanacaktır. İstekli firmalar tarafından sunulan tüm avan projelerin kullanım hakkı köy muhtarlarına aittir. İstekli firma  herhangi bir hak ve bedel talep etmeyeceğini kabul eder. İhaleye ilişkin hususlar İHALE İDARİ ŞARTNAMESİ’nde yer alacaktır. İstekli firmalar İHALE İDARİ ŞARTNAMESİ’ne ilişkin şartları kabul etmiş sayılır.
Madde 5) İsteklilerden Talep Edilen Yasal ve Teknik Belgeler
Aşağıda belirtilen belgeler istekli firmalar tarafından ÖN TEKLİF AVAN PROJE teklif dosyasında yer alacaktır.
Tebligat için adres beyanı,
Oda kayıt belgesi veya tescil belgesi,
Muhtarlık heyeti ve istekli firma tarafından Onaylı ÖN TEKLİF AVAN PROJE TESLİM Şartnamesi
İstekli Firma tarafından onaylı Avan proje ve ekleri
Onaylı şartname Muhtarlık heyetinden teslim alınacaktır. Onaylı teknik şartnameyi almayan istekli firmalar ihaleye katılamazlar. Onaylı şartname bedeli 500,00-TL’dir. Onaylı şartname bedeli Konaklı Köyü Tüzel Kişiliğine ait Düzce Ziraat Bankası Merkez şubesinde bulunan 11961895-5002 nolu hesaba yatırılacaktır.
Yüklenici firmalar zarfın içerisine istenilen belgeleri koyacak, zarf kapatılacak ve kapalı zarfın üzerine Firmanın Adı, Adresi, kaşe ve imzası yapılacaktır.
Madde 6) Ön Teklif Avan Proje Teklif Dosyası Teslim Yeri ve Tarihi
İstekli firmalar ‘‘ ÖN TEKLİF – AVAN PROJE’’ dosyasını Konaklı Köyü Muhtarlık Heyetine tutanak karşılığında 16/03/2020 tarih ve saat 17:30 kadar teslim edileceklerdir.
Madde 7) İhaleye Katılamayacak Olanlar
İhale şartları İHALE İDARİ ŞARTNAMESİ’nde belirlenecektir.
Madde 8) İşin Süresi
İşin süresi sözleşme tarihinde itibaren inşaat yapım süresi dâhil 29 yıldır.
Madde 9) Taahhüt Beyanı
Bu şartnamede yazılı hususları tamamen okuyup anladığımı, şartnamede belirtilen kurallara aynen uyacağıma, ön teklif avan proje sürecinden sonra oluşturulacak ihale idari şartnamesinde belirtilen hususları kabul ettiğimi ve aşağıdaki bilgilerin doğru olduğunu taahhüt ederim. Her çeşit tebligat aşağıdaki adresime yapılabilir. Taahhüt eden ve vekilinin;
Tarih : …/ …/ 2020
T.C Kimlik No :
Adı ve Soyadı :
Görevi :
İmza
Yasal Adresi :
Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüsnü OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.