Bugün 09 Temmuz 2020 Perşembe
Keskinden "keskin" Açiklama
Ak Parti İl Başkanı Keskin CHP. grup başkanvekili Özkoç' u istifaya davet etti.
 Keskinden
Oy : 8-Puan : 22
+ -
AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin yaptığı basın toplantısında yaptığı açıklamada CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç’u istifaya davet ederek ,yerel gündeme dair önemli değerlendirmelerde bulundu.
Keskin:"Suriye'de kendi halkını katleden bir zalim rejime ve terör örgütlerine karşı amansız mücadele veriyoruz. Birlik beraberliğe ihtiyacımız var. 
Şehitlerimiz var gazilerimiz var. Şehitelrimize Allahtan rahmet yaralılarımıza şifalar diliyoruz."diyerek başladığı sözlerine şöyle devam ett: 
"CHP.Genel Başkanı Kemal kılıçdaroğlu ve  CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç'un birlik ve beraberliğimizin teminatı Cumhurbaşkanımıza karşı ağır bir şekilde  saldırıyor. Her bir Türkiye sevdalısı buna sessiz kalamaz. Biz de sessiz kalamayız.Engin Özkoç derhal istifa etmelidir"

"AMACIMIZ DÜZCE İÇİN BİR ÇİVİ ÇAKMAKTIR"
Yalanlarla siyaset yapılmayacağını belirten Keskin,İYİ Parti Düzce teşkilatı ve İl Başkanı basının karşısına geçip “Düzce Belediyesi’nde 300 tane işçi çıkartılıyor işçi kıyımı var” diye yalan yanlış ifadeler kullanıyorlar. Biz AK Parti olarak Düzce’de bir birlik ve beraber ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. Buradaki amacımız Düzce için birlik ve beraberliktir.Buna uyulmaması üzücüdür." 
 
"SANAYİ ÇARŞISINI BİTİREMEYENLER BİR ŞEY SÖYLEYEMEZLER"
Eski sanayi çarşısına yapılacak kentsel dönüşüm ile ilgili olarak Cumartesi günü kültür merkezinde  saat  16.00 da sanayi esnafları ile bir araya gelineceğini belirten Keskin, yapılacak olan kentsel dönüşümde nelerin yapılması gerektiğini oradaki esnafa soracaklaını ve ortak bir proje için çalıştıklarını söyledi.  
"DİMDİK AYAKTAYIZ,MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ”
Düzce’de bazı basın kuruluşlarına eleştiriler getiren Keskin,Düzce’de algılarla dedikodular ile bize hiçbir şey sormadan  tutup da köşelerinde yazı yazanlara karşı bizde susacak değiliz. Artık bu partide bir yıldır har vurup harman savurma devri bitmiştir. Kimse bu parti üzerinden nemalanamaz.  İl başkanı Keskin'in konuşması zaman zaman alkışlarla kesildi.
Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüsnü OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.