Reklamı Geç
Bugün 07 Nisan 2020 Salı
Düzce Askf Başkani Erdoğan Biyik Stadyumda İncelemelerde Bulundu
DÜZCE ASKF BAŞKANI ERDOĞAN BIYIK STADYUMDA İNCELEMELERDE BULUNDU
 DÜzce Askf BaÅkani Erdoğan Biyik Stadyumda Ä°ncelemelerde Bulundu
Oy : 0-Puan : 0
+ -

Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erdoğan Bıyık, Akçakoca stadında başlatılan tadilat çalışmaları nedeniyle, statta maçların oynanmayıp dış sahalara çekilme ihtimaline açıklık getirmek amacıyla sahada bir inceleme yaptı. 

Yapılan incelemelerin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Bıyık, tadilatların yapıldığı esnada maçların da Akçakoca’da oynanabilmesi için toplantı yapacaklarını söyledi.

 

Başkan Bıyık, ilk maçın kesinlikle Akçakoca stadında oynatılacağını, diğer maçların da oynatılabilmesi için çalışmalarda esneklik yapılmasıyla ilgili toplantı yapacaklarını, beklentilerinin Akçakoca’da maç oynanmasına engel olunmayacak bir programın oluşması olduğunu söyledi. 

Bıyık, tadilat ihalesinin İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından çok önceden yapıldığını, gelen ödeneğin geri gitmemesi için bir an önce çalışmaların başlatıldığını ifade ederken, tadilat çalışmasının play off maçlarına denk gelmesinin tamamıyla tesadüf olduğunu söyledi.

 

Düzce ASKF Başkanı Bıyık, İl Müdürü ve yetkililerle birlikte yapacakları toplantının sonunda, maçların Akçakoca stadında oynanabilmesi için çalışmaları esnetme noktasında çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Bıyık, yaptığı açıklamanın ardından beraberindeki heyet ve Akçakocaspor Kulübü yönetimi ile Akçakoca’nın siyasi parti başkanlarıyla birlikte çalışma alanları inceledi.

Heyet, incelemelerinin ardından toplantı yapmak üzere Abant Kahvecisi’ne geçti.

 

 

 

 

Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüseyin Denizgez Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.