Bugün 21 Eylül 2020 Pazartesi
Bu Yollar Trafiğe “kapatildi”
BU YOLLAR TRAFİĞE “KAPATILDI”
 Bu Yollar Trafiğe “kapatildi”
Oy : 0-Puan : 0
+ -

Düzce Valiliği ve Bolu Valiliği tarafından bazı yaylaların trafik geçişleri kış tedbirleri kapsamında trafiğe kapatıldı. Abant-Sinekli Yaylası, Kardüz Yaylasına giden yol, Bolu'dan Yedigöller’e gidiş sağlayan yol ve Yığılca'dan Yedigöller’e giden yol trafiğe kapatıldı.

 

Düzce Valiliği ve Bolu Valiliği tarafından alınan kış tedbirleri kapsamında bazı yaylaların yolu trafik akışına kapatıldı. Düzce Valiliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; " İçerisinde bulunduğumuz kış aylarında mevsimsel etkilerle birlikte, yaylalar, yüksek dağ kesimleri, ormanlık alanlar ve benzeri tehlikeli olabilecek yerlerde; gezi, seyahat, kamp veya spor aktivitelerinde bulunmak, ziyaretçilerin can ve mal güvenliğini tehlikeye sokacak durumlara neden olmakla birlikte, kurtarma ekiplerinin de can güvenliğini riske atabilmektedir.

Kış şartlarının yoğun olarak yaşandığı bu günlerde, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği başta olmak üzere, herhangi bir mağduriyet yaşamaması önem arz etmektedir. Bu kapsamda, Abant–Sinekli Yaylası arasındaki yol Bolu Valiliği'nce, ilimizde ise Kardüz Yaylasına giden yol Valiliğimizce kapatılmıştır. Ayrıca, vatandaşlarımızın can güvenliğini sağlamak amacıyla Bolu'dan Yedigöllere gidişi sağlayan yol Bolu Valiliği tarafından, Yığılca ilçemizden Yedigöllere giden yol ise Valiliğimiz tarafından kapatılmıştır.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüseyin Denizgez Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
TSO
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.