Bugün 11 Temmuz 2020 Cumartesi
“sepaş Enerji” Sakarya Üniversitesi’nde..
“SEPAŞ ENERJİ” SAKARYA ÜNİVERSİTESİ’NDE..
 “sepaÅ Enerji” Sakarya Üniversitesi’nde..
Oy : 10-Puan : 29
+ -

SEPAŞ, BÖLGEYE KATKISINI SÜRDÜRÜYOR

Sepaş Enerji, bölgeye katkı sağlayacak projelerle ilgili görüşmek üzere Sakarya Üniversitesi’ni ziyaret etti. Ziyarette üniversite ile gerçekleştirilecek iş birliğinin kapsamı ve yeni proje önerileri konuşuldu.

Sepaş Enerji ve Sakarya Üniversitesi yetkilileri ortak geliştirilebilecek projeleri değerlendirmek ve yeni proje fikirlerini paylaşmak üzere bir araya geldi.

Sepaş Enerji Kurumsal Gelişim ve Satın Alma Grup Müdürü Ebru Ceylan Şahan ve İş Mükemmelliği Ekibi, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şuayyip Çalış ve Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Sevgi Dönmez Maç’ı ziyaret etti. Ziyaret kapsamında insan kaynakları uygulamalarında yapılabilecek ortak projeler ve geliştirilecek konular hakkında görüşüldü. Buna yönelik iki kurum arasında gerçekleştirilecek iş birliktelikleri ile bölgeye katkı sağlayacak konular üzerinde fikir alışverişi yapıldı.

İşletme Fakültesi’nin ardından Endüstri Mühendisliği Bölümünü de ziyaret eden Sepaş Enerji ekibi, “Uygulamalı Mühendislik Deneyimi (UMDE) Programı” hakkında gelecek dönemde ele alınacak konular ve iş birlikleri ile ilgili bir dizi görüşme gerçekleştirdi. Bahar döneminde birlikte gerçekleştirilebilecek projeler üzerine planlar yapıldı.

Ziyaretle ilgili konuşan Ebru Ceylan Şahan, Sakarya Üniversitesi ile geliştirecekleri ortak projelerin, başta bölge olmak üzere her iki tarafa da büyük katkı sağlayacağına inandığını belirterek, “2020 yılında bölgemizdeki üniversitelerle daha fazla dirsek teması halinde olmayı hedefliyoruz. Üniversite öğrencisi gençlerimizin, kurumumuzda çalışma arkadaşımız olduğunu görmekten büyük mutluluk duyarız” dedi.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.