Bugün 06 Temmuz 2020 Pazartesi
Parti İl Başkanlari Toplandi
PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANDI
 Parti Ä°l BaÅkanlari Toplandi
Oy : 8-Puan : 27
+ -

Düzce’de her ay düzenli olarak yapılan Siyasi Parti İl Başkanları Toplantısı Demokrat Parti İl Başkanı Mithat Ceylan ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantının konuğu Düzce Tarım ve Orman İl Müdürü Necdet Çiçek ‘ti. Düzce’nin tarım sorunlarının konuşulduğu toplantıda Müdür Çiçek, İl başkanlarına yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Demokrat Parti Düzce İl Başkanı Mithat Ceylan, Elazığ depreminde yaşanan acıları Düzcelilerin iyi bildiğini belirterek: “99 yılında Düzce’yi il yapma komisyonu kurduk. Arkadaşlarımız ile birlikte rahmetli Süleyman Demirel’den randevu alarak Ankara’ya gittik. Rahmetli Demirel bize toplantıda “ ben kendimi Düzceli olarak görüyorum. Siz burada misafir değil benim hemşerimsiniz. Ben size şeref sözü veriyorum. Düzce’nin il yapılması konusunda tüm gücüm ile mücadele edeceğim” dedi. Biz görüşmeden çıktık Düzce’ye doğru yolda iken Düzce depremi meydana geldi. Bunu anlatırken şunu vurgulamak istiyorum. Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremden sonra bölgedeki kardeşlerimizin nasıl acılar çektiklerini en iyi biz anlarız. Allah ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın. Toplantımızın konuğu Tarım İl Müdürü. Bugün Düzce’de tarım ile ilgili sorunları konuşacağız. Birinci gündem maddemiz Amerikan beyaz kelebeği. Bunun ile ilgili nasıl çalışmalar yapılmalı bunları değerlendireceğiz.” “BU TOPLANTILARI ÖNEMSİYORUZ”

Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Necdet Çiçek toplantının verimli geçmesini umduğunu belirterek şunları dile getirdi: “Sayın başkanın davetinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugün inşallah Düzce’de yaptığımız çalışmalar hakkında başkanlarımıza bilgiler vereceğiz. Dolayısıyla biz bu toplantıları önemsiyoruz. İlimizde tarım aşamasında hangi noktadayız hedeflerimiz ne ortak bir noktada buluşarak bir sunum yapacağız. Tarım alanındaki sorunları ilimizden atmak konusunda siyasi partiler ile iş birliği yapmak bizim adımıza sevindirici. Dolayısıyla bize bu şansı verdikleri için başkanlarımıza teşekkür eder toplantımızın hayırlara vesile olmasını dilerim.”

Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüseyin Denizgez Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.